Ціни на 21 товар нижчі на Львівщині за середні в Україні, – ЛОДА

12:20 2 червня 2017 р.

Цукор, яловичина, варена ковбаса й дизпальне дорожчі на Львівщині, аніж на решті країни.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 червня, «дані моніторингу цін на споживчому ринку області станом на 30 травня». Зокрема, як запевнили в ОДА, «в області вищими за середні в Україні були ціни лише на чотири з 25 товарів: цукор, яловичина, ковбаса варена та дизпальне».

«У травні на споживчому ринку Львівщини нижчими за середні по Україні були ціни на 21 товар. Зокрема, нижчими за середні по Україні були ціни на хліб з борошна першого ґатунку, хліб житній і житньо-пшеничний, сало, рис, сир м’який, свинину, картоплю та цибулю, молоко жирністю 2,5%, крупу гречану, борошно пшеничне вищого ґатунку, олію соняшникову, сметану та моркву, яйце куряче, масло вершкове жирністю 72-73% та капусту, макаронні вироби, птицю та буряк, бензин марки А-95», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Ціна на буряк у Львівській області найнижча в Україні», – повідомили також сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу