Ціни на 21 товар нижчі на Львівщині за середні в Україні, – ЛОДА

12:20 2 червня 2017 р.

Цукор, яловичина, варена ковбаса й дизпальне дорожчі на Львівщині, аніж на решті країни.

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 червня, «дані моніторингу цін на споживчому ринку області станом на 30 травня». Зокрема, як запевнили в ОДА, «в області вищими за середні в Україні були ціни лише на чотири з 25 товарів: цукор, яловичина, ковбаса варена та дизпальне».

«У травні на споживчому ринку Львівщини нижчими за середні по Україні були ціни на 21 товар. Зокрема, нижчими за середні по Україні були ціни на хліб з борошна першого ґатунку, хліб житній і житньо-пшеничний, сало, рис, сир м’який, свинину, картоплю та цибулю, молоко жирністю 2,5%, крупу гречану, борошно пшеничне вищого ґатунку, олію соняшникову, сметану та моркву, яйце куряче, масло вершкове жирністю 72-73% та капусту, макаронні вироби, птицю та буряк, бензин марки А-95», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Ціна на буряк у Львівській області найнижча в Україні», – повідомили також сьогодні, 2 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу