Ціна на воду може зрости у Львові орієнтовно на 8-9%

14:45 29 грудня 2017 р.


Фото: ukr.media

Основний чинник, який призвів до перегляду тарифів – зміна цін на ринку енергоносіїв.

У Львівській міськраді повідомили в п’ятницю: «У четвер, 28 грудня, Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, схвалила проект постанови, відповідно до якої пропонується збільшити тарифи на водопостачання та водовідведення для низки українських водоканалів на 2018 рік. Зокрема – для «Львівводоканалу».

У міськраді також поінформували: «Остаточне затвердження нового тарифу очікується на наступному відкритому засіданні Нацрегулятора орієнтовно у січні 2018 року, а діяти нові тарифи почнуть у лютому. Зміна цін на ринку енергоносіїв – це основний чинник, який призвів до перегляду тарифів.

«Очікується, що тариф після коригування зросте орієнтовно на 8-9%. На сьогодні у Львові діє тариф на централізоване постачання холодної води, водовідведення – 12,95 гривні за кубічний метр для мешканців багатоквартирних будинків, та 11,808 гривні за кубічний метр  для мешканців приватного сектору», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:12 26 вересня 2021 р.

У Львові відкриватимуть резиденції головних архітектора, еколога та інших для обміну досвідом. Протестують на Стрию

Міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з директором представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні Беньяміном Боббе. Говорили, зокрема, про реалізацію реформи децентралізації в місті та державі, розвиток місцевого самоврядування тощо.

Рубрика: Економіка

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу