Тролейбус №9 курсуватиме до нового терміналу львівського аеропорту

09:55 19 січня 2017 р.

У неділю, 22 січня, відбудеться пробний виїзд тролейбуса №9 за продовженим маршрутом.

Директор комунального підприємства «Львівелектротранс» Михайло Сидорович запевнив сьогодні, 19 січня: «До кінця тижня будуть завершені усі ремонтні роботи з продовження маршруту тролейбуса №9 до нового терміналу львівського аеропорту. В неділю, 22 січня, заплановано проведення пробного виїзду. Якщо не виникатиме жодних проблемних моментів, то вже з понеділка тролейбус №9 курсуватиме до нового терміналу львівського аеропорту».

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували: «Зважаючи на зношеність транспортних засобів ЛКП «Львівелектротранс», з метою їх оновлення шляхом закупівлі нових низькопідлогових тролейбусів, підприємство очікує на прийняття сесією Львівської міської ради проекту ухвали «Про внесення до статутного капіталу ЛКП «Львівелектротранс» п’ятьох тролейбусів», які курсуватимуть на маршруті №9».

dailylviv.com

До теми

16:45 20 січня 2021 р.

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Cьогодні, 20 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів на рахунках бюджету Львівської міської територіальної громади, на якій розглядали пропозиції державних банків щодо відсотка за вкладом (депозитом) на 2021 рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу