Третина мешканців Львівщини хоче працювати за кордоном, – соціологія | Новини Львова

Третина мешканців Львівщини хоче працювати за кордоном, – соціологія

11:54 17 грудня 2018 р.

  • 0

Третина мешканців Львівщини висловила бажання працювати за кордоном. За останній рік їхня кількість не змінилася.

Про це сьогодні, 17 грудня, на прес-конференції "Представлення результатів масштабного соціологічного опитування, проведеного у листопаді-грудні 2018 р. у Львівській області, в рамках загальноукраїнського проекту "Портрети регіонів", яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович. 

- При цьому 55% з них у майбутньому готові інвестувати зароблені кошти у відкриття власної справи в Україні (27% - не планують цього),- уточнив соціолог. 

За словами Олексія Антипочича, традиційно вищий рівень міграційних настроїв спостерігається серед молоді (55%) та більш заможних людей(44%).Третина висловила бажання зайнятися власною справою. 6% опитаних зазначили, що вже є підприємцями. З іншого боку майже половина не висловила такого прагнення. Вищий рівень бажання відкрити власну справу спостерігається серед мешканців малих міст області, молодших респондентів та більш заможних. При цьому серед останніх чверть заявили, що вже займаються своїм бізнесом. Серед тих, хто висловив бажання відкрити власну справу 28% зазначили, що хотіли би займатися торгівлею, 19% – бізнесом у сфері будівництва, 15% - туризму, 13% - розваг і відпочинку, 11% - сфері громадського харчування.

Довідка

Соціологічна група «Рейтинг» в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада до 7 грудня 2018 року опитала мешканців Львівської області. Загалом у дослідженні за методом особистого інтерв’ю взяло участь 1600 респондентів. Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури області з урахуванням типу поселення. Похибка становить не більше 2,4%.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу