Транспортна галузь «сіла» і на Львівщині, і на Луганщині, – експерти

16:05 6 червня 2014 р.

Малий і средній бізнес і на Луганщині, і на Львівщині переживає спад активності. Про це під час відеомосту між Львовом і Луганськом на тему: «Тенденції у малому і середньому бізнесі на заході і на сході України» заявили його учасники.

За словами заступника голови Алчевської спілки підприємців Артура Баранова, найбільше
потерпіла транспортна галузь. «По-перше, немає чим платити податки, а по-друге, не буде кому їх платити», - наголосив громадський активіст і підприємець.

«Проблема з товаром, який потребує переміщення територією самопроголошеної Луганської народної республіки: перевізники виставляють потрійні і більші тарифи. З території Луганської області вже виїхав найбільший перевізник в Україні і передислокувався в район Києва», - доповнив колегу президент Луганської торгово-промислової палати Сергій Кириченко. Він повідомив, що також Рубежанський картонно-паперовий комбінат частково переносить виробництво в Харківську область.

«Є компанія з Луганська, яка хоче частково перенести бізнес до Львівщини», - повідомив  начальник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд. Крім того, за його словами, тенденція до падіння бізнесу спостерігається у львівських фірм-перевізників, логістичних компаній, підприємств-постачальників торгових мереж.

Голова Комітету підприємців Львівщини Роман Зафійовський зауважив загальне падіння активності також у всіх сферах будівництва і послуг на Львівщині, що пов’язано з «дуже низькими доходами населення».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

19:39 30 липня 2021 р.

45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок планували продати незаконно

Слідчі Державного бюро розслідувань арештували 45 об’єктів нерухомого майна Федерації профспілок та її акціонерних товариств, а саме готельних комплексів та прибудов до них, які посадовці планували продати найближчим часом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу