Транспортна галузь «сіла» і на Львівщині, і на Луганщині, – експерти

16:05 6 червня 2014 р.

Малий і средній бізнес і на Луганщині, і на Львівщині переживає спад активності. Про це під час відеомосту між Львовом і Луганськом на тему: «Тенденції у малому і середньому бізнесі на заході і на сході України» заявили його учасники.

За словами заступника голови Алчевської спілки підприємців Артура Баранова, найбільше
потерпіла транспортна галузь. «По-перше, немає чим платити податки, а по-друге, не буде кому їх платити», - наголосив громадський активіст і підприємець.

«Проблема з товаром, який потребує переміщення територією самопроголошеної Луганської народної республіки: перевізники виставляють потрійні і більші тарифи. З території Луганської області вже виїхав найбільший перевізник в Україні і передислокувався в район Києва», - доповнив колегу президент Луганської торгово-промислової палати Сергій Кириченко. Він повідомив, що також Рубежанський картонно-паперовий комбінат частково переносить виробництво в Харківську область.

«Є компанія з Луганська, яка хоче частково перенести бізнес до Львівщини», - повідомив  начальник управління міжнародних економічних зв’язків Львівської торгово-промислової палати Володимир Коруд. Крім того, за його словами, тенденція до падіння бізнесу спостерігається у львівських фірм-перевізників, логістичних компаній, підприємств-постачальників торгових мереж.

Голова Комітету підприємців Львівщини Роман Зафійовський зауважив загальне падіння активності також у всіх сферах будівництва і послуг на Львівщині, що пов’язано з «дуже низькими доходами населення».


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу