Товарообіг у Львівській митниці сягнув у січні 9,5 млрд. гривень

09:45 6 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook»

Майже дві тисячі суб’єктів господарювання здійснювали в січні зовнішньоекономічні операції в зоні діяльності Львівської митниці.

Про це повідомили у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служба України, де також розповіли: «Вони перемістили через митний кордон України товарів на суму понад 9,5 млрд. гривень. З цієї кількості імпортовано товарів на суму понад 6,1 млрд. гривень, а експортовано на суму понад 3,4 млрд. гривень, що становить відповідно 64% (імпорт) та 36% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну».

«Порівняно з аналогічним періодом 2017 року цей обсяг збільшився на 37%, причому, об’єми імпорту збільшились на 29%, а експорту – на 54%. Експорт товарів у січні цього року здійснювався переважно у Польщу (35,8%), Німеччину (15,1%), Чехію (8,3%). Серед основних експортних товарів були: проводи ізольовані (25,6% від загалу), меблі для сидіння (13,0%), олія соняшникова (3,8%). Імпорт товарів здійснювали в більшості з Польщі – 37,5%, Німеччини – 21,5% та Китаю – 4%», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу