Товарообіг у Львівській митниці сягнув у січні 9,5 млрд. гривень

09:45 6 лютого 2018 р.


Фото: зі сторінки Львівського обласного управління ДФС в інтернет-мережі «Facebook»

Майже дві тисячі суб’єктів господарювання здійснювали в січні зовнішньоекономічні операції в зоні діяльності Львівської митниці.

Про це повідомили у Львівському обласному управлінні Державної фіскальної служба України, де також розповіли: «Вони перемістили через митний кордон України товарів на суму понад 9,5 млрд. гривень. З цієї кількості імпортовано товарів на суму понад 6,1 млрд. гривень, а експортовано на суму понад 3,4 млрд. гривень, що становить відповідно 64% (імпорт) та 36% (експорт) загального обсягу зовнішнього товарообміну».

«Порівняно з аналогічним періодом 2017 року цей обсяг збільшився на 37%, причому, об’єми імпорту збільшились на 29%, а експорту – на 54%. Експорт товарів у січні цього року здійснювався переважно у Польщу (35,8%), Німеччину (15,1%), Чехію (8,3%). Серед основних експортних товарів були: проводи ізольовані (25,6% від загалу), меблі для сидіння (13,0%), олія соняшникова (3,8%). Імпорт товарів здійснювали в більшості з Польщі – 37,5%, Німеччини – 21,5% та Китаю – 4%», – поінформували також у прес-службі Львівського обласного управління ДФС.

dailylviv.com

До теми

21:59 19 вересня 2020 р.

Бізнесмен віддав на благодійність $8 млрд – майже все, що заробив за життя

89-річний американський бізнесмен і філантроп Чак Фіні витратив на благодійність 8 млрд доларів - майже все, що заробив за життя, при цьому 13 років він віддавав кошти на благодійність таємно.

Рубрика: Економіка

12:57 18 вересня 2020 р.

Літнім майданчикам у Львові дозволили працювати довше

Відповідно до сьогоднішнього рішення виконавчого комітету ЛМР «Про продовження терміну розміщення відкритих літніх майданчиків біля об'єктів ресторанного господарства», літні майданчики працюватимуть у Львові до кінця листопада.

Рубрика: Економіка

22:40 17 вересня 2020 р.

Ультиматум Садовому: 18 вересня львівські підприємці, що мирно протестують під Ратушею, обіцяють запалити шини

Протестувальники звели намет біля центрального входу до Львівської міської ради і будуть тут ночувати. На вирішення проблеми МАФів, які мерія хоче знести, міському голові і його команді дали 24 години. Якщо 18 вересня до 12.00 не відбудеться засідання робочої групи ЛМР з питань «проблемних» малих архітектурних споруд, підприємці перекриватимуть дороги і палитимуть шини.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу