T.B. Fruit розпочне шокове замороження овочів, фруктів, ягід та виробництво технічного спирту

14:10 15 травня 2020 р.

  • 0

Українська група компаній T.B. Fruit планує виробляти близько 10% світового обсягу пектину.

Про це під час інтерв'ю виданню Latifundist повідомив засновник і власник компанії Тарас Барщовский, інформує пресслужба групи.

"Це дуже складне технологічне виробництво. З компаній, які його виробляють, — Cargill, DuPont, H&F, ніхто не є переробником фруктів. Перша з тих, хто зайшла на цей ринок, переробляючи відходи виробництва на пектин, була китайська компанія Andre Pectin. Ми — другі, хто має повний цикл виробництва. І однозначно будемо нарощувати виробництво", — розказав Барщовський.

Новий завод з виробництва пектину T.B. Fruit будувався 2 роки. Його потужність складає 3 тис. т яблучного пектину на рік. За словами Тараса Барщовського, з моменту запуску виробничі процеси постійно удосконалювались. "Тебе ніхто не пустить на своє виробництво, щоб подивитися, як воно повинно правильно працювати. Тому ми виправили свої помилки та запустили лінію. Плануємо виробляти близько 10% світового обсягу", — додав він.

Група компаній T.B. Fruit — провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-я пляшка соку у світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit. До складу Групи входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), агрокультура, транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев'яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

У планах компанії на 2020 рік — запустити потужності для шокового замороження овочів, фруктів і ягід в Україні, а також завод з виробництва технічного спирту.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:05 31 травня 2020 р.

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на 6 поїздів у напрямку заходу України

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків ще на 6 поїздів далекого сполучення у напрямку заходу України, які почнуть курсування з 4 червня 2020 року. Про це повідомив в.о. голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

Рубрика: Економіка

Останні новини

У Львівській області поїзди почнуть їздити з 4 червня

Карантин не зменшив податки найбільших підприємств торгівлі на Львівщині

Людина з Червонограда очолила департамент архітектури та розвитку містобудування Львівської ОДА

На ПП "Краківець" митники знайшли сигарети у вантажівці з брикетами

Літо в Карпатах почалося снігом: тепло прийде через тиждень

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу