T.B. Fruit розпочне шокове замороження овочів, фруктів, ягід та виробництво технічного спирту

14:10 15 травня 2020 р.

Українська група компаній T.B. Fruit планує виробляти близько 10% світового обсягу пектину.

Про це під час інтерв'ю виданню Latifundist повідомив засновник і власник компанії Тарас Барщовский, інформує пресслужба групи.

"Це дуже складне технологічне виробництво. З компаній, які його виробляють, — Cargill, DuPont, H&F, ніхто не є переробником фруктів. Перша з тих, хто зайшла на цей ринок, переробляючи відходи виробництва на пектин, була китайська компанія Andre Pectin. Ми — другі, хто має повний цикл виробництва. І однозначно будемо нарощувати виробництво", — розказав Барщовський.

Новий завод з виробництва пектину T.B. Fruit будувався 2 роки. Його потужність складає 3 тис. т яблучного пектину на рік. За словами Тараса Барщовського, з моменту запуску виробничі процеси постійно удосконалювались. "Тебе ніхто не пустить на своє виробництво, щоб подивитися, як воно повинно правильно працювати. Тому ми виправили свої помилки та запустили лінію. Плануємо виробляти близько 10% світового обсягу", — додав він.

Група компаній T.B. Fruit — провідний виробник концентрованих соків в Європі, третій у світі виробник яблучного пектину. Кожна 10-я пляшка соку у світі зроблена з фруктів і ягід, перероблених T.B. Fruit. До складу Групи входять 7 заводів з переробки фруктів і овочів (Україна, Польща, Молдова), агрокультура, транспортно-логістичний, інжиніринговий бізнеси, компанія з виготовлення дерев'яних піддонів, а також власна торгова марка соків прямого віджиму Galicia.

У планах компанії на 2020 рік — запустити потужності для шокового замороження овочів, фруктів і ягід в Україні, а також завод з виробництва технічного спирту.

dailylviv.com

До теми

22:06 12 травня 2021 р.

Президент підписав закони про пільгове розмитнення євроблях

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справляння податків і зборів, інших обов'язкових платежів, об'єктом оподаткування якими є транспортні засоби» № 1402-ІХ.Також Глава держави підписав Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо тимчасового спрощення митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України» № 1403-ІХ.

Рубрика: Економіка

16:25 12 травня 2021 р.

Платіжка за комунальні послуги виросла на 46%

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в березні 2021 року склали 22,9 млрд грн. Це на 46% більше, ніж у березні минулого року (15,7 млрд грн).

Рубрика: Економіка

13:58 12 травня 2021 р.

Шахтарям Львівщини перерахували 197 млн грн боргу із заробітної плати

Сьогодні, 12 травня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти з державного бюджету в сумі 197 млн грн для погашення заборгованості із виплати заробітної плати шахтарям.

Рубрика: Економіка

12:45 12 травня 2021 р.

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

В межах малої приватизації у Львівській області готуються аукціони з продажу 19 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. Взяти участь в аукціонах може кожен охочий Нові пропозиції з’являються щотижня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу