Тариф кримінальної відповідальності у Львові | Новини Львова

Тариф кримінальної відповідальності у Львові

13:45 23 жовтня 2013 р.

  • 0
Двоставковий тариф під збільшуваним склом.

Двоставковий тариф під збільшуваним склом.
Фото: http://hvylya.org

ЛКП "Львівтеплоенерго" і "Залізничнетеплоенерго" з легкої руки виконкому Львівської міської ради за кілька років заборгували мешканцям Львова від 250 млн до 500 млн гривень за теплопостачання і тепер повинні добровільно повернути ці кошти львів'янам. Як цього домогтися - радить громадська організація "Вартові закону", подаючи взірці заяв громадян для відшкодування своїх втрат.

Рішення №1189 виконавчого комітету Львівської міської ради від 20.10.2006 року «Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води» відтепер нечинне. А це означає, що всі мешканці Львова за сім років переплатили "Львівтеплоенерго" і "Залізничнетеплоенерго" за теплопостачання в середньому від 250 млн до 500 млн грн і мають повне право вимагати повернення цих коштів. Як варіант - зарахування цих грошей споживачам як їхню майбутню оплату за теплопостачання. 

Громадська організація "Вартові закону", яка дала сьогодні у Львівському прес-клубі прес-конференцію на тему «Чому Львівський апеляційний адміністративний суд визнав нечинним рішення виконкому Львівської міської ради про запровадження двоставкового тарифу. Як діяти далі?», сподівається, що всі ці кошти є або вони були використані за призначенням. 

Інакше - якщо раптом ці кошти витрачені не за їх призначенням і ЛМР відмовиться добровільно зараховувати зайво переплачені кошти мешканцям, то львів'яни мають сміливо іти до суду. Рішення Львівського апеляційного адміністративного суду від 16 жовтня 2013 року дає всі підстави для законного підтвердження правоти мешканців.

"Вартові закону" пропонують дві заяви (дивіться їхні взірці): одна - заява-вимога - до голови виконавчого комітету Львівської міськради Андрія Садового - про добровільне повернення-зарахування переплачених мешканцями коштів, друга заява  - до суду першої інстанції, який свого часу помилково підтримав рішення рішення №1189 виконавчого комітету Львівської міської ради від 20.10.2006 року «Про двоставковий тариф на теплову енергію, тариф на підігрів води та послуги з централізованого опалення і підігріву води» і змусив мешканців платити за теплопостачання більше, ніж було треба за законом.

"А якщо ці комунальні підприємства скажуть, що вони не мають звідки повертати переплачені мешканцями кошти, то цим питанням - куди пішли гроші львів'ян за двоставковим тарифом, мають зайнятися правоохоронні органи", - переконаний голова ГО "Вартові закону" Олексій Вєренцов.

Аргументи рішення Львівського апеляційного адміністративного суду від 16 жовтня 2013 року найліпше прочитати в оригіналі - без купюр: сторінки 1,2,3,4.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:41 1 серпня 2020 р.

Уряд перетворює Боржаву на всесезонний спортивно-туристичний кластер

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів нараду, на якій відбулося обговорення проекту створення в Україні високогірного всесезонного спортивно-туристичного кластеру «Боржава».

Рубрика: Економіка

Останні новини

На Буковині зупинили роботу магазинів, ринків, транспорту

У Луцьку загальмовано громадський транспорт

У червону зону дозволено в'їжджати лише на власному транспорті

Wizz Air через день припинила рейси з Талліна до українських міст

Польща розпочинає перевірки магазинів на дотримання санобмежень

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Суспільно-політичні настрої мешканців Львова (липень 2020)

Рубрика: Політика

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу