Синютка звинуватив в «економічному шовінізмі» Садового

16:35 23 лютого 2018 р.

Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: varianty.lviv.ua

Голова облдержадміністрації дорікнув міському голові Львова, що той ігнорує вітчизняного виробника.

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка повідомив у п’ятницю на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: Сьогодні спільно з Першим Віце-прем'єр-міністром України Степаном Кубівим оглянули виробничі потужності «Електрону». Розцінюю спробу міської влади Львова закуповувати автобуси іноземного виробника, нехтуючи львівським, як економічний шовінізм, з якого знову «стирчать вушка» антиукраїнської позиції. Моя принципова позиція: підтримував і буду підтримувати українського, а особливо – львівського товаровиробника».

Міський голова Львова Андрій Садовий відповів реплікою: «Дуже тішусь за наших урядовців і місцевих чиновників, які відвідують львівські підприємства, декларують їм підтримку і не забувають кинути камінь в бік Садового. Все за інструкцією. У мене лише два питання до представників Кабміну і ЛОДА з цих фото: «скільки продукції заводу «Електрон» закупили для потреб українських міст?» і «Скільки продукції заводу «Електрон» закупили для потреб Львівської області?».

«По Львову цифри наступні – 85 одиниць нового транспорту виробництва «Електрон» на загальну суму понад 600 мільйонів гривень за останні два роки. В цьому році в плані – 151 одиниць нового транспорту (з них – 100 автобусів, 40 тролейбусів, 11 трамваїв). Будемо закуповувати на конкурентних умовах відповідно до чинного законодавства. Як львів'янин хочу, аби переміг «Електрон». Якщо державні чиновники будуть не лише «оглядати виробничі потужності», але нададуть нарешті підприємству серйозну підтримку, то так і буде», – написав також Андрій Садовий на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу