Синютка вважає неприпустимим будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

09:40 4 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з мешканцями мікрорайону «Знесіння», які невдоволені рішенням Львівської міськради щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій, 13.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Під час зустрічі громада звернулась з проханням запропонувати міській владі альтернативні ділянки для побудови заводу. У відповідь очільник області нагадав, що Львівська ОДА надавала ЛМР пропозиції понад 17 альтернативних ділянок для будівництва сміттєпереробного комплексу».

Олег Синютка зазначив: «Будівництво заводу в межах «Знесіння» є екологічно не обгрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі. Щодо запропонованих ділянок, то 27 січня 2017 року за результатами наради під головуванням Прем‘єр-міністра міський голова звернувся з листом надати земельну ділянку Яворівської «Сірки» ЛКП «Збиранка», через три дні мною видане розпорядження, яке дійсне і сьогодні про надання ділянки для будівництва та експлуатації комплексу утилізації ТПВ у Яворівському районі.

Голова Львівської ОДА нагадав також: «Потім була надана земельна ділянка в Миколаївському районі, ці ділянки міській владі не підійшли. 2 листопада цього ж року ми надіслали перелік земельних ділянок за межами Львова на території області».

«Олег Синютка наголосив, що Львівська ОДА як орган державної влади скерує до 13 лютого лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вулиці Пластовій, 13», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу