Синютка вважає неприпустимим будівництво сміттєпереробного заводу у Львові

09:40 4 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся з мешканцями мікрорайону «Знесіння», які невдоволені рішенням Львівської міськради щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій, 13.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «Під час зустрічі громада звернулась з проханням запропонувати міській владі альтернативні ділянки для побудови заводу. У відповідь очільник області нагадав, що Львівська ОДА надавала ЛМР пропозиції понад 17 альтернативних ділянок для будівництва сміттєпереробного комплексу».

Олег Синютка зазначив: «Будівництво заводу в межах «Знесіння» є екологічно не обгрунтованим і господарсько недоцільним, що підтверджується десятками зауважень до звіту з оцінками впливу на довкілля та невдалими прикладами функціонування таких комплексів у Європі. Щодо запропонованих ділянок, то 27 січня 2017 року за результатами наради під головуванням Прем‘єр-міністра міський голова звернувся з листом надати земельну ділянку Яворівської «Сірки» ЛКП «Збиранка», через три дні мною видане розпорядження, яке дійсне і сьогодні про надання ділянки для будівництва та експлуатації комплексу утилізації ТПВ у Яворівському районі.

Голова Львівської ОДА нагадав також: «Потім була надана земельна ділянка в Миколаївському районі, ці ділянки міській владі не підійшли. 2 листопада цього ж року ми надіслали перелік земельних ділянок за межами Львова на території області».

«Олег Синютка наголосив, що Львівська ОДА як орган державної влади скерує до 13 лютого лист в Міністерство екології та природних ресурсів України з позицію неможливості будівництва заводу на вулиці Пластовій, 13», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу