"Свобода" покарає "сланцевих угодовців" | Новини Львова

"Свобода" покарає "сланцевих угодовців"

11:09 3 жовтня 2013 р.

  • 0

На сесії триває палка дискусія щодо розгляду сьогодні у порядку денному питання про придатність Олеської ділянки для видобутку вуглеводнів.

Депутат Львівської обласної ради Михайло Дзюдзь запропонував внести у порядок денний сесії питання про погодження видобутку сланцевого газу на Олеській території, проте кілька депутатів обласної ради, які представляють ВО "Свобода", виступили категорично проти розгляду цього питання сьогодні. Вони вважають, що це питання треба вивчити.

Депутат Йосип Ситник (ВО "Свобода") попередив депутатів-колег, що у випадку голосування "за" вони будуть покарані публічно.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу