Суд відхилив претензії щодо будівництва у Львові індустріального парку

13:45 20 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська рада спільно з компанією-інвестором CTP повернулись до роботи над будівництвом великого індустріального парку на три тисячі нових робочих місць.

Про це повідомив у четвер, 20 грудня, на засіданні сесії міської ради міський голова Львова Андрій Садовий. Він також зазначив, що минулого тижня відбулися перемовини з однією великою західною компанією, яка має намір відкрити в майбутньому індустріальному парку свій підрозділ.

«Після того, як Генпрокуратура почала кримінальне провадження та почала викликати власників і моніторити весь цей процес, інвестор прийняв рішення призупинити свої дії, а за цей час – збудував дуже великий і потужний парк в Румунії. Зараз суд скасував усі ті претензії Генпрокуратури, і CTP активно взялась до роботи», – поінформував також міський голова.

Про це повідомили в четвер, 20 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

17:56 21 жовтня 2021 р.

Вимоги до перекладу бізнес-документів

На українському ринку впродовж кількох десятків років працює величезна кількість іноземних компаній. Як показує практика та досвід, бізнес за кордоном і в Україні працюють по-різному, через особливості законодавства та менталітету.

Рубрика: Економіка

21:19 20 жовтня 2021 р.

Батько голови Львівської ОДА купив нову нафтогазову свердловину в 17 разів дорожче від стартової ціни

Сьогодні, 20 жовтня, Державна служба геології та надр України провела електронні аукціони. Під час торгів реалізували два спеціальних дозволи для геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислової розробки родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу природного і конденсату терміном на 20 років.

Рубрика: Економіка

19:53 20 жовтня 2021 р.

Саджанці кущів і дерев на понад 3 млн грн, які переможець тендеру привіз до Львова, забракували

Запорізьке ПП «ГЛОРІЯ-ТЕТ», яке стало переможцем відкритого конкурсу на постачання Львову саджанців кущів та дерев, доставило місту посадковий матеріал, який не відповідає умовам тендеру.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу