Сучасні офісні столи: які види і як їх виробляють

12:24 30 грудня 2021 р.

Виробники сьогодні пропонують масу моделей офісних меблів різних форм та розмірів.

Організація робочого місця в офісі є дуже важливою. Від неї залежить продуктивність праці працівників та їхня мотивація. Ввесь робочий день сучасного офісного працівника проходить поряд з монітором комп'ютера та столом. Виробники сьогодні пропонують масу моделей офісних меблів різних форм та розмірів. У сьогоднішній статті ми розповімо про різновиди офісних столів, а також про те, як їх виробляють.

На яких виробництвах роблять офісні столи?

Ринок офісних меблів наповнений величезною кількістю моделей. Вони відрізняються за вартістю, різновидами та якістю. Меблеві виробництва, які займаються створенням офісних меблів, умовно можна розділити на три категорії:

  • Заводи. Більшість меблів виготовляється саме на великих підприємствах. Заводи добре обладнані, мають необхідне технічне обладнання. Великі заводи випускають досить добротну продукцію, за якість якої можна бути впевнененими, адже вона проходить необхідні перевірки. Також заводи виробляють бюджетні предмети меблів, які хоч і не вихваляються своїми якостями, але здатні прослужити довго та виконувати свої завдання. Левова частка меблів, що продаються на ринку, створюється саме на великих виробництвах;
  • Невелике приватне виробництво. Дрібніші компанії в основному спеціалізуються на створенні проектних меблів. Вони приймають замовлення виробництва виробів з нестандартними розмірами. Якість продукції невеликих підприємств може змінюватись від компанії до компанії. Деякі фірми роблять справді добротні речі, інші значно поступаються за якістю. Можна окремо виокремити невеликі приватні компанії, які займаються випуском елітних меблів ручного складання в обмеженій кількості та продають її за високою ціною;
  • Кустарне виробництво. Це напівлегальні підприємства, які максимально економлять на виробництві та випускають якомога демократичнішу продукцію. Але і якість таких меблів відповідна. На них можуть бути нерівні краї, нестиковка елементів, підтікання клею та інші дефекти. Довговічність залишає бажати кращого.

Гарні магазини намагаються не співпрацювати з останнім типом виробників.

Які є стільниці офісних столів

Офісні столи продаються зі стільницями різної форми.

Стільниці можуть бути:

  • прямими;
  • ергономічними

Столи зі стандартними прямими стільницями – найпоширеніші. Переваги: ​​універсальність та зручність, можливість компактно розташувати в офісі, простіше комбінувати та переставляти. Коли простору в приміщенні мало, то пряма форма буде правильнішим вибором: більше поміститься. Але працювати за таким столом не завжди зручно. Часто робочого простору прямої стільниці просто недостатньо, особливо коли, крім комп'ютера, потрібно працювати ще й з паперами.

Столи з ергономічною стільницею вважаються більш комфортними. Ергономічних стільниць хочуть, коли потрібно працювати з великою кількістю документації або використовувати додаткові пристрої, наприклад, принтер. Але вони більш громіздкі, їх складніше компактно розташувати у приміщенні. Купуючи меблі з ергономічними стільницями, варто заздалегідь продумати, як вони будуть розташовувані в офісі.

З яких матеріалів роблять опори для офісних столів

Опори для офісних столів у більшості випадків роблять з двох видів матеріалів:

  • ДСП. Надійний, простий та недорогий каркас для меблів. Передня панель цього каркаса закриває ноги із зовнішнього боку. Предмети меблів з подібними опорами зручніші з психологічного погляду. Опора частково закриває людину від поглядів. Більшість столів роблять саме з такими опорами;
  • Метал. Металеві опори виглядають сучасніше, стильніше,  відкривають нові можливості створення нестандартного дизайну. Сьогодні можна знайти столи з металевими опорами різних цікавих форм.

Ринок меблів сьогодні наповнений великою кількістю офісних столів. Виробляють їх переважно на великих підприємствах, є і невеликі заводи, що виробляють столи, а також кустарні підприємства. Стільниці бувають класичними прямими та ергономічними, з більшою робочою площею. Більшість опор роблять з ДСП, але модними стають металеві опори. 

До теми

00:23 2 липня 2022 р.

Інспекторів з паркування у Львові посадили на службові електровелосипеди

Львів отримав 9 велосипедів з електропідсиленням. Їх використовуватимуть працівники, які впродовж дня часто переміщаються по місту. Це, зокрема, інспектори з паркування та садівники, які тепер зможуть оперативніше і якісніше виконувати свою роботу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу