Студентам дозволили купувати квитки на потяг онлайн з 1 липня 2014 року

15:35 4 листопада 2013 р.

У День залізничника, 4 листопада, активісти громадської організації «Молодь демократичного альянсу» привітали керівництво «Укрзалізниці» пакетом звернень від студентів і нагадали про своє право купувати квитки на потяг через Інтернет.

«Укрзалізниця» в 2009 році запровадила послугу оформлення проїзних документів через мережу Інтернет, з травня 2012 року впровадили купівлю квитків через офіційний сайт, проте в цьому процесі зовсім проігнорували інтереси студентів, кажуть активісти.

 «У нас є 755 звернень з п’яти міст України. Це студенти першого-четвертого курсів, які підтримують нашу ініціативу. У черзі в касу стоять всі: і студенти, й інші громадяни України. Буває, щоб купити квиток по-студентському доводиться вистояти і 40 хвилин. Ми вважаємо, що студент може набагато ефективніше використати цей час, здійснивши купівлю через мобільний телефон чи домашній комп’ютер», – каже активістка організації Анастасія Московченко.

 Активісти також нагадали, що в кожного вищого навчального закладу є база даних студентських квитків  і вона може бути передана «Укрзалізниці». Заступник директора «Укрзалізниці» з пасажирських перевезень Павло Чекалов  повідомив, що робота над вирішенням цієї проблеми триває вже вісім місяців і з липня наступного року студенти таки зможуть купувати квитки не заходячи в касу.

 «Вже є постанова Кабінету міністрів, в якій йдеться про те, що з 1 липня 2014 року база даних міністерства освіти і науки України буде мати легітимність і нею можна буде користуватися при продажу електронних проїзних документів», – сказав він.

Павло Чекалов додав, що в листопаді цього року додатково з’являться десять поїздів, на які усім пасажирам можна буде купувати квитки онлайн.

 У 2012 році «Укрзалізниця» продала майже 62 тисячі квитків, 10% з яких пільгові студентські. Про це повідомило "Радіо "Свобода".

dailylviv.com

До теми

12:13 25 вересня 2021 р.

2 млн на телеканал, 0,4 млн на стічні води, 0,5 млн на форум: куди пішли 164 млн з бюджету Львівщини

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 164 млн грн, з яких 47,5 млн грн скерували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

18:31 24 вересня 2021 р.

Водопостачання у Рудному планують відновити завтра, але бюджетні кошти Львова до приватного підприємства не попливуть

А якщо колективне підприємство «Теребля» не виконуватиме своїх функцій, то ЛМР знайде юридичні і технічні механізми для того, щоб забезпечити належне і якісне надання цієї послуги у Рудному.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу