Стрийська фабрика виготовляє одяг для Kansas і Fristads (Данія)

15:24 17 грудня 2020 р.

Стрийська швейна фабрика «Стрітекс» працює за міжнародними стандартами та виробляє робочий одяг власного бренду.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

«Попри пандемію, підприємство продовжує свою роботу, зберігає робочі місця, а також планує наростити виробничі потужності та створити 150 нових робочих місць», - розповів заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орест Гринів.

Тут працює 247 працівників. Середня заробітна плата – 11800 грн. Керівництво підприємства докладає максимум зусиль для комфорту своїх працівників, а також виготовлення якісної продукції.

«Ми маємо багаторічний досвід у пошитті якісного робочого одягу. Можемо швидко реагувати на бажання клієнтів, забезпечивши робочим одягом високої якості. Сьогодні наша швейна фабрика шиє зимовий і літній спецодяг з бавовняної, змішаної і поліамідної тканини, куртки, напівкомбінезони, комбінезони, штани, жилети тощо»,- зазначили на підприємстві.

На сьогодні фабрика налагодила співпрацю з багатьма іноземними компаніями. Приміром, зі словацькою фірмою «Енексім», французькою «Ессам», датськими «Маскот».

У 2011 році ПрАТ Стрийська швейна фабрика «Стрітекс» отримала міжнародний сертифікат якості. Він підтвердив відповідність упровадженої на підприємстві інтегрованої системи управління якістю міжнародним стандартам ISO 9001:2008.

У 2013 році підприємство розпочало виробництво власного бренду Stritex та місцеві продажі. Сьогодні ж фабрика виготовляє одяг для таких марок як Kansas і Fristads (Данія).

«Стрийське швейне підприємство є одним з найбільших у галузі легкої промисловості області та має високий рівень автоматизації виробництва. Продукція має попит. 95 % йде на експорт», - додав Орест Гринів.

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу