Страхова компанія «ПЗУ Україна»: види страхування

13:58 23 серпня 2022 р.

Фото до новини

Навіть якщо ви не каскадер і не захоплюєтесь екстремальними видами спорту, в житті можуть траплятися різні події. Ніхто не захищений від травми через падіння або загострення хронічного захворювання.

У подібних ситуаціях ви можете розраховувати на відшкодування від компанії «ПЗУ Україна», якщо перед цим оформите у ній страхування.

Група PZU має більш ніж 200-річний досвід роботи у сфері страхування та пропонує широкий перелік послуг для своїх клієнтів. Якщо ви хочете застрахувати життя або майно, страхова компанія «ПЗУ Україна» пропонує безліч програм страхування. Кожна з них має свої особливості та переваги, тому ви легко підберете для себе відповідний страховий продукт.

Страхова компанія «ПЗУ Україна»: автострахування

Автострахування широко розповсюджене та представлено як мінімум двома страховими продуктами:

  1. ОСЦПВ — обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності. Цей вид страхування є обов'язковим для всіх власників наземних транспортних засобів на території України.

  2. КАСКО — добровільне автострахування. За допомогою КАСКО ви зможете застрахувати свій транспортний засіб від різних ризиків, наприклад, від викрадення, незаконного заволодіння, пожежі, вибуху, а також від пошкодження, знищення або втрати внаслідок аварії. Це тільки деякі з ризиків, від яких можна застрахувати транспорт. «ПЗУ Україна» пропонує договір е-КАСКО. Тепер ви можете вибрати умови страхування, самостійно розрахувати вартість полісу, оформити та сплатити його онлайн. Поліс е-КАСКО доступний навіть громадянам, які знаходяться за кордоном. До того ж договір в електронному вигляді завжди буде під рукою в улюбленому гаджеті.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» пропонує різні програми для клієнтів, тому сума страхового покриття та інші умови можуть відрізнятися.

Страхова компанія «ПЗУ Україна»: туристичне страхування

Під час подорожі за кордон можуть траплятися різні неприємні події. Страхування не захистить вас від подібних форс-мажорних обставин, однак ви можете розраховувати на відшкодування збитку, якщо страховий випадок все ж таки настане.

Страхова компанія «ПЗУ Україна» пропонує кілька програм для туристів, у залежності від мети та тривалості поїздки. Зокрема, страхові продукти розділені на три категорії, для:

  1. Тих, хто виїжджає за кордон для відпочинку, занять спортом, навчання, роботи тощо.

  2. Людей, які подорожують Україною, для оздоровлення, активного відпочинку на гірськолижному курорті та інше.

  3. Поїздок у країни Шенгенської угоди, оскільки страхування є обов'язковою вимогою країн ЄС.

Крім перерахованого вище, страхова компанія «ПЗУ Україна» пропонує безліч інших послуг для своїх клієнтів. Більш детальну інформацію можна знайти на офіційному сайті компанії.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини