Стокілометрова дорога з'єднає Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську області

15:27 29 травня 2020 р.

Сьогодні за участі голови Львівської ОДА Максима Козицького відбулась виїзна нарада з питань моніторингу реалізації спільного проєкту трьох областей “Мале Карпатське коло”.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.

Участь у нараді також взяв голова Львівської облради Олександр Ганущин, заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Проєкт об’єднає в кільце три області – Івано-Франківську, Львівську та Закарпатську. облдержадміністрація через Державний дорожній фонд на цей рік надала 200 млн грн.

“Це один з найважливіших проектів, який дозволить побудувати не лише нові напрямки, але й провести ремонт діючих автомобільних шляхів. Ми продовжуватимемо вкладати кошти, щоб якнайшвидше реалізувати цей проєкт. Протяжність Малого Карпатського кола становитиме приблизно 100 км. Уся ділянка буде облаштована освітленням, тротуарами та велодоріжками”, - наголосив Максим Козицький.

На Львівщині проєкт розпочали із автошляху «Бориня – Боберка». Відтак, передбачили фінансування для проведення капітального ремонту цієї дороги у сумі 90,0 млн гривень.

Окрім того, станом на сьогодні, департаментом дорожнього господарства укладено угоди на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги, що з'єднає Івано-Франківську область (с. Дашковець) з автомобільною дорогою загального користування Славське - Вигода Львівської області та нове будівництво автомобільної дороги, що з'єднає Закарпатську область (с. Верхнє Студене) з автомобільною дорогою загального користування Славське - Хащованя Львівської області.

Відтак, це дозволить суттєво скоротити час, щоб дістатися з однієї області в іншу й комфортно подорожувати Карпатами.

За інформацією департаменту дорожнього господарства, важливим кроком у реалізації проєкту є укладені угоди на виготовлення проєктно-кошторисної документації з капітального ремонту 26 мостових переходів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Також укладено угоду на виготовлення ПКД на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Славське – Хащованя на ділянці км 0+000 - км 5+100 Сколівського району Львівської області.

Окрім того, оголошено закупівлю з виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення  Хітар – Тухля км 9+100 – км 25+100 Львівської області.

Як повідомили під час наради, найближчим часом заплановано провести закупівлі з капітального ремонту доріг Боберка – Бориня Турківського району, Бориня – Мохнате, Славське – Вигода на км 8+100 - км 14+000.

А також департамент оголосить закупівлю на виготовлення передпроєктної документації на нове будівництво автомобільної дороги в обхід залізничних мостів, що з’єднає дорогу Т-14-24 Сколе-Славськ з дорогою Славське-Вигода.

Нагадаємо, наприкінці минулого року три області: Закарпатська, Івано-Франківська та Львівська підписали Меморандум про співпрацю у межах проєкту "Мале Карпатське коло".

Передусім, він спрямований на розкриття туристичного потенціалу Карпатського регіону, покращення інфраструктурної доступності: будівництво нових доріг, велодоріжок, пішохідних стежок.

Нагадаємо, Львівська ОДА каже, що не надавала дозволів на будівництво дороги та рубки лісу у Страдчі.

dailylviv.com

До теми

16:24 27 липня 2021 р.

Поліція Львівщини відмовилася купувати бронеавтомобіль за 3,26 млн грн. Названо причину

Головне управління Національної поліції у Львівській області розірвало договір із ТОВ «Реформ» на закупівлю автомобіля для оперативного реагування. Львівське управління поліції замовило бронеавтомобіль за 3,2 млн грн у тендерних махінаторів

Рубрика: Економіка

16:15 27 липня 2021 р.

Флагшток - 2.1 млн грн, куди ще пішли державні гроші

На Львівщині з початку року на Програму капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.скерували кошти в сумі 67,6 млн грн, з яких цього тижня перерахували 19,2 млн гривень.

Рубрика: Економіка

15:55 27 липня 2021 р.

Нова сервісна зона перед міжнародним ПП Шегині: громада надала ділянку

Сьогодні, 27 липня, відбулася виїзна зустріч директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської облдержадміністрації Романа Шепеляка із представниками Західноукраїнського офісу ЄБА та Шегинівської громади щодо організації діяльності з інфраструктурного облаштування сервісної зони перед міжнародним пунктом пропуску для автомобільного сполучення «Шегині».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу