Спиртова мафія приватизувала державне підприємство на Львівщині

15:26 3 жовтня 2014 р.

Призначеного державою нового керівника Вузлівського МПД ДП «Укрспирт» Сергія Пиртка не впусткають на територію підприємства.

Про це сьогодні, 3 жовтня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі на тему:«Спиртова мафія на Львівщині: хто і чому на спиртзавод у Вузловому не допускає нового керівника?" повідомив Ігор Ільчишин, начальник управління контрольно-ревізійної роботи ДП «Укрспирт».

"22, 24, 25 вересня та 1 жовтня цього року призначений ДП «Укрспирт» керівник спробував потрапити на територію підприємства, однак працівники спиртозаводу закрили двері прохідної і не допустили тимчасово призначеного на робоче місце. Наказ про призначення Пиртка С.А. було озвучено працівникам підприємства 22 вересня перед входом на підприємство", -наголосив Ігор Ільчишин.

"Натомість, начальник охорони спиртозаводу відмовився виконувати накази нового керівника. Усі ці незаконні дії були зафіксовані співробітниками Радехівського районного відділу ГУ УМВСУ у Львівській області. Працівники міліції не змогли забезпечити вільний прохід керівника до свого робочого місця. Про ці події поінформована обласна і районна прокуратура та міліція. 1 жовтня було порушене кримінальне провадження за ст. 353 ч.1 ККУ за фактами самовільного присвоєння владних повноважень", - зазначив Ігор Ільчишин.

Як розповіли під час прес-конференції в.о. керівника Вузлівського МПД ДП «Укрспирт» Сергій Пиртко і начальник управління контрольно-ревізійної роботи ДП «Укрспирт» Ігор Ільчишин це вже не перший призначений державою представник керівної ланки у Вузлове, якого не допустили до виконання обов’язків.

Діями з перешкоджання керує заступник директора, екс-керівник підприємства Петро Михайлів, який більше 40-ка років працює на спиртзаводі. Окрім нього перешкоджали законним діям юрисконсульт підприємства та звільнений з посади екс-заступник керівника з технічних питань.

Перевірка, яку було проведено ДП «Укрспирт» на підприємстві у Вузловому, виявила численні порушення, які згубно впливають на роботу Вузлівського МПД, ставлячи під удар репутацію усього державного підприємства «Укрспирт». Після перевірки було відкрито кримінальні провадження, які зареєстровані в Єдиному реєстрі, повідомили на прес-конференції.

"На сьогодні ДП «Укрспирт» видано накази про відсторонення з посад кількох керівників Вузлівського МПД ДП – старшого енергетика Ярослава Сухара, старшого технолога Оресту Федину, старшого бухгалтера Надію Сухар, менеджера з постачання і збуту Оксану Ворошило і заступника керівника з виробничих питань Петра Михайліва",- сказав Ігор Ільчишин.

Набув розголосу і випадок з викраденням керівника охорони заводу, який перешкоджав незаконним діям на підприємстві. Його була викрадено і побито. З цього приводу порушено кримінальне провадження.

Як вважають представники ДП «Укрспирт», причина незаконних дій криється у небажанні колишнього керівництва допускати державних керівників на територію МПД. Існує сімейний клан Михайлівих, який не хоче втрачати контролю над заводом.

"Порушенням є те, що на території підприємства існує приватне ТзОВ «Вузлівчанка», серед засновників якого – керівні посадові особи Вузлівського спиртозаводу, або їх близькі родичи. Найбільша частка у статутному фонді (30%) належить дружині керівника Ігора Ворошило, вона ж є рідною дочкою Петра Михайліва.

ТзОВ «Вузлівчанка» безоплатно та при відсутності будь-яких договорів чи угод використовує інфраструктуру державного підприємства. Крім того, попри режимність об’єкту автотранспорт цього ТзОВ безперешкодно перетинає прохідну режимного об’єкту заводу без реєстрації у обох напрямках",- заявив Ігор Ільчишин.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:25 16 квітня 2021 р.

Карантин: для непродовольчих ринків і літніх майданчиків у Львові запровадили окремий режим роботи (відео)

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС прийняли рішення щодо роботи літніх майданчиків та терас за окремим протоколом. Також окремий режим роботи запровадили для непродовольчих ринків.

Рубрика: Економіка

17:35 16 квітня 2021 р.

Де в Україні на висоті 400 м і більше над рівнем моря додають четвертину до зарплати (список 714)

На Львівщині стало майже 200 гірських населених пунктів зі всіх 714 у чотирьох областях. Більше населених пунктів, яким надано статус гірських, на Прикарпатті і на Закарпатті. Найменше - на Буковині.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу