Споживачі «Львівтеплоенерго» заборгували йому понад 118 мільйонів гривень

10:55 20 травня 2015 р.


Фото: unian.ua

Загальна заборгованість усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» станом на 15 травня – 118 млн. 46 тисяч грн, з них борг населення – 84,5 млн. грн, інші споживачі – 10 млн. грн, бюджет – 23,3 млн. грн.

Як інформують у теплопостачальних підприємствах, «низький рівень розрахунку за теплопостачання (станом на сьогодні це 22% у ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 27% у «Залізничнетеплоенерго»), послаблює платоспроможність тепловиків перед газовиками, а це може негативно вплинути на домовленості про отримання природного газу і можливість подавати гарячу воду та проводити якісну підготовку до нового опалювального сезону». у ЛМКП «Львівтеплоенерго» зазначили також:

«Поширюється думка, що не потрібно плати за теплопостачання, бо будуть переглядати ціну на газ і тарифи стануть нижчими. Однак, нарахування у квитанціях, які отримали споживачі за квітень, проведені за старими тарифами. Тому, їх переглядати не будуть. 

Нові тарифи на теплопостачання вступили в дію з 8 травня. Квитанції з нарахуваннями вже за новими тарифами споживачі отримають в червні».

Загальна заборгованість усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго» станом на 15 травня – 118 млн. 46 тисяч грн. З них борг населення – 84,5 млн. грн, інші споживачі – 10 млн. грн, бюджет – 23,3 млн. грн. Загальний рівень розрахунку становить 21,7%. Начальник служби обліку і збуту теплової енергії ЛМКП «Львівтеплоенерго» Галина Пакулець заявила також:

«Згідно з законодавством, заборгованість дає підстави відключити від теплопостачання споживачів-боржників. Однак, найперше, сподіваємося, на розуміння споживачів, які мають заборгованість.

Сьогодні їхня оплата за тепло – це наша оплата за газ. Тому закликаємо наших споживачів відповідально ставитися до своїх зобов’язань і погашати накопичену заборгованість.

Від рівня розрахунку за теплопостачання залежить наша платоспроможність перед газовиками, а відповідно і можливість подавати гарячу воду усім споживачам. Розуміємо, що є різні причини виникнення заборгованості, тому відкриті до діалогу з мешканцями. Якщо споживач, отримавши попередження про борг, звернеться до нас і пояснить причину боргу, і якщо він дійсно не мав змоги оплатити, ми не будемо звертатися в суд, а розтерміновуватимемо борг».

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

12:37 22 жовтня 2020 р.

У Львові призупинятимуть роботу котелень

У Львові з 16 жовтня розпочався опалювальний сезон. Однак, з огляду на потепління, там, де є технічна можливість, на день котельні будуть призупиняти, а де такої можливості немає, котельні працюватимуть на мінімальному режимі.

Рубрика: Економіка

17:24 21 жовтня 2020 р.

Де закопали мільйони? Синютка і 11 нардепів від «ЄС» надіслали офіційне звернення до Садового з приводу ремонту вул. Бандери

Переписування кошторисів, відтермінування початку ремонтних робіт, і що найгірше, ймовірне розкрадання на цій вулиці суми у майже сто мільйонів гривень. І при цьому – жодної реакції з боку міської влади на запитання – чому так?

Рубрика: Економіка

16:57 21 жовтня 2020 р.

Розпочато реконструкцію дороги державного значення Жовква-Кам‘янка-Бузька

Сьогодні, 21 жовтня, на Львівщини дали старт початку реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Т-14-25 Миколаїв — Городок — Жовква — Кам’янка Бузька — Бібрка на ділянці км 97 + 863 — км 123 + 370.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу