Споживачі «Львівтеплоенерго» заборгували йому 102,282 млн. гривень

16:30 26 травня 2015 р.


Фото: Lvivpost.net

Тепловики обіцяють: «Якщо споживач, отримавши попередження про борг, звернеться до нас і пояснить причину боргу, і якщо він дійсно не мав змоги оплатити, ми не будемо звертатися в суд, а розтермінуємо борг».

З 1 липня 2014 року теплопостачальні підприємства стали виконавцями послуг з подачі тепла і гарячої води. Тобто,  зник посередник в особі ЛКП, ОСББ і нарахування за теплопостачання проводяться напряму мешканцям.

Тому, якщо мешканець заборгував більше 2 тисяч грн, без врахування нарахувань за поточний місяць, даний споживач потрапляє в категорію боржників. Начальник юридично-претензійного відділу ЛМКП «Львівтеплоенерго» Олег Іващук розповів:

«Найперше, при роботі з боржниками, ми надсилаємо попередження про заборгованість з проханням оплатити борг впродовж 10 днів. Якщо не буде жодної реакції на дане попередження, далі надсилаємо лист-претензію. У даному листі буде повторна вимога оплатити борг, також буде вказано, що даного боржника буде подано в суд».

У роботі з боржниками працює автоматизована система, яка відфільтровує усіх боржників. Коли боржника подано до суду, крім суми боргу, йому нараховуватимуть штрафні санкції – 3%. Це, приблизно, становить 500 грн. 

Також працює система автододзвону. Один раз в п’ять днів боржнику дзвонитимуть і нагадуватимуть про його заборгованість. 

Як розповів Олег Іващук, ведеться активна співпраця з виконавчою службою по стягненню заборгованості після рішення судів. Є можливість блокувати виїзд боржника за кордон, а при великій заборгованості є законні підстави для арешту майна. 

Тепловики розповіли тако: «Розуміємо, що є різні причини виникнення заборгованості. Тому відкриті до діалогу з мешканцями. Якщо споживач, отримавши попередження про борг, звернеться до нас і пояснить причину боргу, і якщо він дійсно не мав змоги оплатити, ми не будемо звертатися в суд, а розтермінуємо борг». 

Загальна заборгованість усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на 22 травня, – 102,282 млн. грн. З них борг населення – 73,6 млн. грн., інші споживачі – 9,5 млн. грн., бюджет – 19 млн. грн. Загальний рівень розрахунку становив 61%.

Про це повідомили сьогодні, 26 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу