Споживачі газу Львівської області можуть передавати показання лічильника цілодобово

17:25 29 липня 2016 р.


Фото: lv.104.ua

Відтепер, звертаючись до контакт-центру ПАТ «Львівгаз», споживачі можуть скористатися голосовим меню IVR. Це система, яка дозволяє отримати найбільш актуальну інформацію, не очікуючи на зв'язок з оператором. Окрім того, з її допомогою можна передавати показання лічильника без очікувань в телефонній черзі.

Про це інформує прес-служба ПАТ "Львівгаз".

Щомісяця станом на 1 число споживачам необхідно фіксувати показання свого лічильника та впродовж наступних п’яти днів передавати їх до газорозподільної компанії. Це дозволить уникнути розрахункових нарахувань, які передбачені Кодексом газорозподільних систем у випадку відсутності даних лічильника від споживача. Щоб ще більше спростити систему передачі показань лічильника ПАТ «Львівгаз» запровадило телефонне голосове меню, яке дозволяє здійснювати обслуговування клієнтів компанії впродовж усієї доби. 

Щоб подати показання лічильника споживачу необхідно зателефонувати за номерами контакт-центру 032-2907-104; 067-2177-104 та уважно прослухати підказки автовідповідача. Так, обравши на телефоні клавішу 2 клієнту потрібно ввести десятизначний номер особового рахунку, а після голосової підказки показання лічильника. При цьому, щоб перевірити чи правильно введені дані, голосова система повторює зазначені споживачем цифри та повідомляє що дані зараховані.

Якщо ж під час дзвінка споживач обере цифру 1, то зможе отримати інформацію про чинні тарифи на газ. За цифрою 3 – прослухає правила безпеки користування газовими приладами. Обравши цифру 4 – дізнається про нові послуги підприємства. Додамо, що скористатися голосовим меню можуть лише ті споживачі, у яких телефон підтримує тоновий режим. 

При цьому для клієнтів ПАТ «Львівгаз» залишаються доступними усі інші способи передачі показань лічильника. З допомогою «Особистого кабінету» на сайті 104.ua, функціональні можливості якого також надають повну інформацію за особовим рахунком – від нарахувань, вартості газу до наявності пільг, субсидій та газових приладів.

За допомогою СМС на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку та показання лічильника у форматі: ХХХХХХХХХХ YYYYY, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, YYYYY – показання лічильника (до 5 цифр). Між даними особового рахунку і показаннями необхідно ввести пробіл. Після відправлення повідомлення споживач автоматично отримує відповідь: «Ваші показання прийняті та оброблені. Дякуємо». Якщо клієнт отримав відповідь «Невірний формат», це означає, що дані, які він надіслав, вказані не коректно. Йому необхідно їх перевірити та повторити спробу. Також показання лічильника можна надіслати на електронну пошту contact@lv.104.ua, вказавши у повідомленні номер особового рахунку або ПІБ та адресу.

dailylviv.com

До теми

20:19 28 лютого 2021 р.

Діти гулятимуть на терасі даху? Мешканці мікрорайону Липової Алеї просять Садового зупинити проєкт депутата Різника

Мешканці мікрорайону Липової Алеї-стадіону "Україна" просять міського голову Андрія Садового накласти вето на ухвалу сесії від 25 лютого 2021 року з питання затвердження детального плану території у районі вулиці Липова Алея, провести громадські слухання щодо зміненого ДПТ і скликати погоджувальну комісію, яка би складалась не менше, як на 50% з мешканців мікрорайону.

Рубрика: Економіка

13:55 28 лютого 2021 р.

86-річна Ярослава Гроцька зі Львівщини напише німецькою листа у Відень мільярдеру Фірташу про газоцид

З надією, що власник групи "Регіональна газова компанія", до якої належать АТ "Львівгаз" і ТОВ "Львівгаз збут", вплине на своїх підлеглих швидше, ніж Національна комісія з питань державного регулювання енергетики і комунальних послуг.

Рубрика: Економіка

19:23 27 лютого 2021 р.

У Львові Сільпо не купить Фуршет, - АМКУ

Тому що концентрація двох активів в одних руках могла б призвести у Львові до обмеження конкуренції, - офіційна версія.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу