Спецлінія на вулиці Пластовій у Львові пресуватиме суху вторсировину

09:15 3 листопада 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Спеціальне обладнання з Рясного, яке перевезуть на вулицю Пластову, 13, де буде сміттєпереробний завод, пресуватиме суху вторинну сировину.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Це будуть товарні партії макулатури, пластику тощо, які виділятимуть із міських відходів. Запрацює ця сміттєпресувальна лінія, коли розпочнеться поставка основного обладнання заводу. Це відбудеться орієнтовно наприкінці 2019 року».

«27 березня 2018 року ЛКП «Зелене місто» затвердило технічне завдання на будівництво сміттєпереробного комплексу, у якому йдеться про те, що обладнання цього пресу має бути встановлене на потужностях майбутнього заводу. А саме ця будівля складу у Рясному разом із майном, яке знаходиться всередині ще рік тому була передана з балансу «Львівспецкомунтранс» на баланс ЛКП «Зелене місто», – поінформували також у міськраді.

«У технічному завданні на проектування сміттєпереробного комплексу на Пластовій, 13 чітко визначено, що саме цей прес (його назва, його серійний номер) зазначені в технічному завданні, як таке обладнання, яке має бути використане при проектуванні заводу. І саме цей прес переїде на завод на Пластовій. Йдеться про пресувальне обладнання, подаючий конвеєр і інше додаткове обладнанням, яке може забезпечити обертання збрикетованих відходів», – розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

«Будівля складу залишиться на балансі ЛКП «Зелене місто». ЛКП «Зелене місто» планує шукати для неї інше комерційне використання», – розповіли також у ЛМР.

Вадим Ноздря запевнив: «Це активи комунального підприємства. Подальша доля цієї будівлі може бути різною. Все залежить від того, яка буде кон’юнктура ринку. Але, якщо ми її звільнимо від обладнання, що ми плануємо зробити, то ми також будемо намагатися або ліквідно реалізувати це майно, щоб повернути кошти у місто, які були вкладені у цю будівлю, або здаватимемо його в оренду».

«Найближчим часом стане відомо, які компанії з тих, що зголосилися будувати завод із переробки відходів у Львові, проходять у другий тур конкурсу. Нагадаємо, на перший етап документи подали 12 компанії з 11 країн світу», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

13:52 11 червня 2021 р.

У Львові підприємці з Городоцької остерігаються забудовників території мотозаводу

У Львові тривають обговорення між теперішніми підприємцями і майбутніми забудовниками з території мотозаводу. Це вже третя зустріч щодо змін до детального плану на Городоцькій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу