Сьогодні відкрили 10 км відремонтованої автодороги Рава-Руська - Гайок

16:30 21 серпня 2021 р.

Фото до новини

Сьогодні відкрили після ремонту автомобільну дорогу Рава-Руська - Гайок на ділянці від населеного пункту Великі Мости через село Реклинець до межі району.

Про це інформує пресслужба ЛОДА.пише Dailylviv.com.

Ремонт розпочали минулого року та відремонтували  5,2 км, у поточному році ремонтні роботи продовжили та відремонтували  4, 5 км.

У межах ремонтних робіт здійснили:

- регенерацію основи з додаванням нового матеріалу,

- влаштували двошарове асфальтобеттоне покриття,

- для пішоходів -  тротуари в межах с. Реклинець,

- встановили нові дорожні знаки та нанесено розмітку.

“Цей напрямок є важливим, бо сполучає автомобільні дороги державного значення Тернопіль – Львів – Рава-Руська, Ковель – Володимир-Волинськ-Червоноград – Жовква та Львів – Радехів – Луцьк, а також веде від міжнародного пункту пропуску Рава-Руська – Гребене.

Роботи виконували в рамках програми президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів державного дорожнього фонду. Також у цьому році за кошти державного дорожнього фонду, ми завершуємо роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вул. Богдана Хмельницького в м. Великі Мости, ця вулиця є продовження дороги  Рава-Руська-Гайок. Її ремонт плануємо розпочати в наступному році”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини