Сьогодні у Львові відбуватиметься одна з найбільших ІТ-конференцій в Україні

10:18 27 лютого 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Сотні успішних спеціалістів та бізнесменів поділяться своїм досвідом у суботу в Будинку вчених.

27 лютого в Будинку вчених у Львові відбудеться «Unexpected Conference» учасниками та спікерами якої стануть сотні успішних спеціалістів та бізнесменів IT-галузі. Присутніх очікуватимуть актуальні доповіді та майстер-класи за всіма основними напрямками для розвитку власного бізнесу.

Своїм досвідом поділяться найкращі експерти сфери IT-маркетингу та венчурних підприємств, бізнес-тренери і ментори, серійні підприємці, фахівці з просування проектів, засновники стартапів, керівники та співзасновники таких великих компаній, як «AVentures Capital», «CTO Concepter», «Агенція GLP», «Digital Future», «FinTech Cluster», Kevuru-Games LTD», «Trust Sourcing», «Shopaholic», «Mobindustry», «IQSpace», «BrainBasket Foundation», «Leantegra», «Intersog» тощо. Цьогоріч гостей конференції очікують нові приємні сюрпризи та цікаві зустрічі.

Серед спікерів: Володимир Куксін – підприємець, фахівець із просування проектів на «Kickstarter»; Олексій Вітченко – CEO інвестиційної компанії «DigitalFuture»; Георгій Гіоргадзе – керуючий партнер агенції «GLP», експерт з ІТ-маркетингу і венчурного інвестування; Вадим Горенко – автор і ментор персональної інкубаційної програми «Startupstart»; Андрій Колодюк – засновник і керуючий партнер в «AVenturesCapital».

«Unexpected Conference – це грандіозний за масштабом і насиченістю подіями захід, цілковито і повністю присвячений IT-галузі. Широке охоплення напрямків, якісний зміст і кращі спікери – практики, живе спілкування в кулуарах, ну і, звісно, незабутнє «After Party» – все це забезпечує команда UC», – зазначають організатори.

Більше деталей: http://uc.dakiry.com.ua. Організатори конференції: «DaKiRy» – консалтинговий центр у Львові.

Про це повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли, що «Unexpected Conference» планує об’єднати завтра понад 250 успішних ІТ-підприємців, венчурних інвесторів, бізнес-ангелів, інкубаторів, стартаперів, девелоперів та всіх тих, хто в той чи в інший спосіб дотичний до ІТ-галузі. Організатори зазначили також: «Поговоримо про те, як шукати інвестиції у власні проекти, про успішні стартапи, які «вриваються» на ринок та залучають мільйони доларів, про команди та їх ідеї, про які ніхто не чув і не вірив у них, але закордонні інвестори бачать в них «родзинку» та купують їх». 

Основні питання конференції: «Чи достатньо стартапу лише технічних знань?»; «Необхідні soft skills для просування власного продукту та переговорів з інвестором

створення власного продукту, з чого почати»; «Наскільки потрібна експертиза перед переговорами з потенційними інвесторами?»; «Як працювати з бізнес-інкубаторами, акселераторами та венчурними фондами? Хто вони?»; «Успішні українські стартапи - практичний досвід та поради від людей, які вже пройшли частину цього шляху.

На конференції паралельно працюватимуть чотири потоки – «Smart money», «Workshops», «Soft skills», «Smart people». Аудиторія конференції: 1. Стартапи. 2. Інвестори, представники венчурних фондів, бізнес-ангелів, інкубаторів. 3. Власники та керівники аутсорсингових фірм. 4. Представники ІТ корпорацій. 5. Девелопери. 6. Науковці. 7. Розробники цифрових медіа. 8. Всі, хто дотичні до сфери ІТ.

Більше на сайті http://uc.dakiry.com.ua та у FB. Реєстрація учасників відбуватиметься з 09:00 до 10:00.

dailylviv.com

До теми

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

15:19 23 жовтня 2021 р.

Шкільні автобуси і меблі, Перший Західний, пасовища: куди ще пішли 206 млн грн бюджетних грошей

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 206 млн грн, з яких 58,2 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу