Сьогодні у Львові стартує проект «Підвищення результативності персоналу»

10:18 12 червня 2015 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті «Клубу ділових людей»

Розпочнеться реалізація проекту «Підвищення результативності персоналу» з майстер-класу «Як втримати цінного працівника».

«Будь-який персонал може генерувати більший прибуток. Головне – знайти вузькі місця, які перешкоджають бізнесу стрімко розвиватися», – впевнені у «Клубі Ділових Людей». Оскільки зараз персонал для багатьох компаній – чи не єдиний ресурс для розвитку, у Клубі організовують цілий проект, присвячений підвищенню ефективності кожного працівника. Мета проекту, який розпочнеться 12 червня, – надати керівникам та власникам актуальні інструменти в управлінні персоналом, створити якісний майданчик для обміну досвідом та налагодження ділових контактів. 

Розпочнеться проект з майстер-класу «Як втримати цінного працівника», в межах якого бізнес-коуч Алла Заяць розповість про нові підходи в управлінні персоналом, поняття корпоративної культури, алгоритми взаємодії з працівниками та багато іншого, що «втримує» працівників, яких складно замінити у разі звільнення.  Окрім того, під час проекту учасники дізнаються про управління бухгалтерією, ознайомляться з інструментами для підвищення ефективності персоналу, з досвідом успішних компаній, отримають знання, які допоможуть посилити вплив на команду, навчаться «тримати аудиторію» і створювати довіру за допомогою соціальних мереж. Також – проаналізують важливість та деталі бізнес-планування у розвитку сучасного бізнесу. 

Основна складова проекту – безплатний курс «Сервіс на 5+ : неотримані (над) прибутки», який читатиме експерт у сферах продажів, сервісу, презентацій, управління Сергій Гутюк. Мета курсу – поліпшити якість обслуговування клієнтів компанії і, як наслідок, підвищити результативність продажів за рахунок розвитку навичок ефективного спілкування.

Курс триватиме чотири дні (по одному заняттю в тиждень). У результаті його учасники отримають сертифікати та навики ефективної комунікації у роботі з клієнтами. 

Керівник Львівської філії «Клубу Ділових Людей» Оксана Кулеба розповіла: «Під час проекту усі учасники отримуватимуть знання, які можна відразу застосовувати на практиці. Такою була наша ідея – надати інструменти, а не теоретичні засади. Інша передумова організації такого проекту – численні запити учасників Клубу, яким часто бракує знань та досвіду для результативного управління співробітниками. А, оскільки така потреба на часі у понад 700 учасників Клубу, можемо вважати, що проблема з управлінням актуальна для всього осередку малого та середнього бізнесу України».

Для учасників Клубу Ділових Людей участь у проекті вільна. Деталі за посиланням: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/1207.html

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

18:34 14 травня 2021 р.

За спиртзавод у Рава-Руській змагалися два купці. Переміг той, хто заплатив на 5 млн грн більше

14 травня відбувся онлайн аукціон з приватизації окремого майна Рава-Руського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП «Укрспирт», за результатами якого до держбюджету мають надійти 31,74 млн грн.

Рубрика: Економіка

13:24 14 травня 2021 р.

У центрі Львова встановлять пілотну модульну вбиральню: оплата готівкою або карткою

У Львові в рамках пілотного проєкту на пр. Свободи встановлять автоматизовану модульну вбиральню. Відповідне рішення сьогодні прийняв виконавчий комітет ЛМР.

Рубрика: Економіка

09:22 14 травня 2021 р.

У Львові хочуть збільшити податки на землю і нерухомість

13 травня у рамках консультацій з громадськістю відбулось представлення проектів ухвал «Про встановлення ставок та пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік» та «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2022 рік».

Рубрика: Економіка

07:20 14 травня 2021 р.

Реприватизація чи рейдерство: у Стрию забирають у підприємців майно, придбане на аукціоні

Звинувачені у самозахопленні земель Міноборони стрийські підприємці організовують юридичний самозахист, щоб зберегти свої законні майнові права.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу