Сьогодні у Львові стартує проект «Підвищення результативності персоналу»

10:18 12 червня 2015 р.

  • 0


Фото: скріншот зі сторінки на сайті «Клубу ділових людей»

Розпочнеться реалізація проекту «Підвищення результативності персоналу» з майстер-класу «Як втримати цінного працівника».

«Будь-який персонал може генерувати більший прибуток. Головне – знайти вузькі місця, які перешкоджають бізнесу стрімко розвиватися», – впевнені у «Клубі Ділових Людей». Оскільки зараз персонал для багатьох компаній – чи не єдиний ресурс для розвитку, у Клубі організовують цілий проект, присвячений підвищенню ефективності кожного працівника. Мета проекту, який розпочнеться 12 червня, – надати керівникам та власникам актуальні інструменти в управлінні персоналом, створити якісний майданчик для обміну досвідом та налагодження ділових контактів. 

Розпочнеться проект з майстер-класу «Як втримати цінного працівника», в межах якого бізнес-коуч Алла Заяць розповість про нові підходи в управлінні персоналом, поняття корпоративної культури, алгоритми взаємодії з працівниками та багато іншого, що «втримує» працівників, яких складно замінити у разі звільнення.  Окрім того, під час проекту учасники дізнаються про управління бухгалтерією, ознайомляться з інструментами для підвищення ефективності персоналу, з досвідом успішних компаній, отримають знання, які допоможуть посилити вплив на команду, навчаться «тримати аудиторію» і створювати довіру за допомогою соціальних мереж. Також – проаналізують важливість та деталі бізнес-планування у розвитку сучасного бізнесу. 

Основна складова проекту – безплатний курс «Сервіс на 5+ : неотримані (над) прибутки», який читатиме експерт у сферах продажів, сервісу, презентацій, управління Сергій Гутюк. Мета курсу – поліпшити якість обслуговування клієнтів компанії і, як наслідок, підвищити результативність продажів за рахунок розвитку навичок ефективного спілкування.

Курс триватиме чотири дні (по одному заняттю в тиждень). У результаті його учасники отримають сертифікати та навики ефективної комунікації у роботі з клієнтами. 

Керівник Львівської філії «Клубу Ділових Людей» Оксана Кулеба розповіла: «Під час проекту усі учасники отримуватимуть знання, які можна відразу застосовувати на практиці. Такою була наша ідея – надати інструменти, а не теоретичні засади. Інша передумова організації такого проекту – численні запити учасників Клубу, яким часто бракує знань та досвіду для результативного управління співробітниками. А, оскільки така потреба на часі у понад 700 учасників Клубу, можемо вважати, що проблема з управлінням актуальна для всього осередку малого та середнього бізнесу України».

Для учасників Клубу Ділових Людей участь у проекті вільна. Деталі за посиланням: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/1207.html

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

17:11 20 травня 2020 р.

З 22 травня дозволено міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автоперевезення

15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину.

Рубрика: Економіка

14:33 20 травня 2020 р.

Борги за пільговиків "Укрзалізниці" має віддати держбюджет, - АМУ

19 травня АТ «Укрзалізниця» поширив на своєму сайті публікацію про те, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу