Сьогодні у Львові стартує проект «1000 ділових знайомств»

11:12 10 листопада 2015 р.


Фото: скріншот

Учасникам проекту допоможуть удосконалити мистецтво ділового партнерства.

«10 листопада у всіх філіях «Клубу Ділових Людей» стартує новий проект – «1000 ділових знайомств. Зв’язки, що будують бізнес», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«У межах проекту – бізнес-зустрічі, нетворкінги, тренінги та семінари, які допоможуть учасникам удосконалити мистецтво ділового партнерства, а також – відпочинкові заходи, знайомство з відомими бізнес-спільнотами та багато іншого. До слова, «1000 ділових знайомств» – це гарантовані результати кожного учасника проекту. 

Вісім бізнес-зустрічей

Перші ділові знайомства чекають на учасників під час бізнес-зустрічей з авторитетними бізнес-спільнотами:«Ротарі Клубом «Львів-Центр», фондом німецької економіки з міжнародного співробітництва «SES», з рядом державних установ, що займаються розвитком малого та середнього бізнесу, компаніями, які сприяють виходу бізнесу на ринки ЄС тощо. 

Кожна така зустріч – це нові ідеї, можливості, корисні знання для розвитку і, звісно, десятки знайомств з потенційними партнерами. 

Порада Клубу: перед зустрічами ознайомлюйтеся з діяльністю організацій та сформуйте попередній перелік питань щодо можливої співпраці.

Чотири нетворкінги

Заходи формату «Business Networking». Під час кожного з таких підприємці проводять близько 100 зустрічей всього за чотири години. Окрім корисних контактів, кожен економить час.

Порада клубу: по-перше, не забувати візитки. Без них не тільки незручно знайомитися, а й втрачається відчуття ділової дружби, яку символізує передача візитної картки. По-друге, перед нетворкінгом ознайомтеся з переліком учасників (на сторінці заходу) – це полегшить пошуки потенційних партнерів та клієнтів.

Дев’ять навчальних заходів

Це – переговорні практикуми, тренінги з налагодження контактів, семінари з нетворкінгу тощо. Фахові експерти Клубу Ділових Людей розповідатимуть учасникам про те, як правильно та ефективно співпрацювати у діловому світі. 

Чотири відпочинкові заходи

Чи можна краще провести вільний час, ніж у колі однодумців та колег? Це люди, які найкраще розуміють ваші потреби та проблеми. Зрештою, співпраця, налагоджена у такій невимушеній атмосфері, ефективніша та приносить більш плідні результати.

Більше 800 гарантованих контактів учасників Клубу

Ще одна складова проекту – участь в Клубі Ділових Людей протягом 12 місяців. Це означає, що кожен учасник матиме доступ до мережі учасників всіх філій Клубу, а це – успішні підприємці з відмінною діловою репутацією. 

Що ще варто знати про проект?

Старт проекту – 10 листопада. 

Міста проведення – Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль.

Цільова аудиторія – керівники і власники бізнесу, керівники підрозділів з не менше, ніж трьома особами в підпорядкуванні, представники підприємств в регіоні чи керівники відокремлених підрозділів, представники сімейного бізнесу.

Програма проекту за посиланням: http://www.bc-club.org.ua/event-details/event/1434.html».

dailylviv.com

До теми

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу