Сьогодні відбудеться дискусія «Урбаністика і розвиток Львова: робочий простір для ІТ-компаній у місті»

10:44 24 липня 2015 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 24 липня, в кафе «Ратуша» оголосять переможця конкурсу «Розробка концепції будівництва офісного комплексу на вулиці Панаса Мирного, 24в у Львові».

У п’ятницю, 24 липня, об 11:00 у приміщенні кафе «Ратуша» відбудеться дискусія «Урбаністика і розвиток Львова: робочий простір для ІТ-компаній у місті». У рамках дискусії відбудеться оголошення переможця конкурсу «Розробка концепції будівництва офісного комплексу на вулиці Панаса Мирного, 24 у Львові», які збудують сучасний інноваційний офісний центр для IT-сфери у місті.

Учасниками дискусії будуть: Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, Тарас Кицмей, співзасновник компанії SoftServe,  Ярослав Рущишин, один із учасників робочої групи із розробки стратегії розвитку Львова, директор ВАТ «Троттола», Андрій Гаврилів, генеральний директор групи компаній «Адамас», представники ІТ-компаній Львова, фіналісти конкурсу та експертне журі. Модеруватиме захід Софія Опацька, декан Львівської бізнес-школи УКУ.

Як повідомлялось раніше, у Львові планують збудувати новий інноваційний офіс для ІТ-сфери на 400 працівників. Розпочнуть будівництво сучасного інноваційного офісного центру для IT-сфери в першому кварталі 2016 року.

Інноваційний офіс збудують на вулиці Панаса Мирного, 24 (мікрорайон «Новий Львів») на місці нежитлового приміщення (споруда 1960-х років), яке у серпні 2014 придбала група компаній «Адамас». Генеральний директор ГК «Адамас» Андрій Гаврилів пояснив: «Керуючись висновками експертизи щодо аварійного стану споруди, ми планували реконструкцію будівлі, проте 7 квітня 2015 року відбувся частковий обвал будівлі, як наслідок, руйнації аварійних ділянок конструкції. Опираючись на висновки експертів, ми прийняли рішення не відновлювати застарілу конструкцію будинку, яка була типовою спорудою радянської епохи. А, підтримуючи європейський напрямок розвитку міста, вирішили збудувати сучасний інноваційний офісний центр для IT-сфери».

Для реалізації цього проекту компанія голосила відкритий архітектурний конкурс «Розробка концепції будівництва офісного комплексу на вулиці Панаса Мирного, 24 у Львові», і запропонувала усім охочим надати власні концепції для побудови нового сучасного офісного комплексу, який втілить світові тенденції та інноваційні рішення. На конкурс було подано 17 проектів, серед яких на першому етапі голосування було відібрано 6 кращих.

На другому етапі журі серед них обрали трьох переможців, двоє з яких отримають грошову винагороду, а лідер голосування матиме можливість заключити контракт на виконання комплексних робіт по проектуванню офісного центру. 24 липня об 11:00 відбудеться оголошення переможця конкурсу серед трійки призерів (а це проекти компаній: проектне бюро Олександра Савельєва «Майстерня комфорту», «Інститут проектування Комфортбуд» та проект від групи архітекторів з Києва – Віктора Кудіна, Михайла Карнаухова, Ольги Рябової, Надії Бесараб).    

Відкритий конкурс залучив архітекторів та групи архітекторів з досвідом створення об’єктів комерційної нерухомості зі всієї України. Конкурсні проекти представлені з таких міст як Львів, Івано-Франківськ, Вінниця, Київ, Дніпропетровськ, Харків.

За словами організаторів конкурсу, основними критеріями оцінки проектів були креативність та унікальність ідейної концепції та проектних рішень, використання комерційних неофісних площ, вирішення паркувальних місць для автомобілів, креативність і функціональне рішення використання прилеглого скверу, вартість спорудження об’єкту. До складу конкурсної комісії, яка оцінювала роботи, увійшли провідні архітектори України: Олександр Ярема – віце-президент Національної спілки архітекторів України (Львів); Юліан Чаплінський – головний архітектор м. Львова; Віктор Пецух – головний художник Львова; Ігор Паламарчук – головний архітектор та засновник Palamarchuk studio (Київ); Сергій Бобак – архітектурне бюро Bobak design (Київ); Віктор Романинець – заслужений архітектор України (Львів); Слава Балбек – головний архітектор та засновник 2B.GROUP (Київ); Андрій Гаврилів – генеральний директор групи компаній «Адамас»,  Мар’ян Кардаш – керівник проекту.

«Реалізація проекту сучасного офісного центру розпочнеться одразу після закінчення конкурсу та оголошення результатів», – підсумував Андрій Гаврилів.

Група компаній «Адамас» налічує більше десяти підприємств, що вже понад 20 років успішно працюють у різних сферах економіки: будівництво та управління нерухомістю, роздрібна торгівля і виробництво ювелірних виробів. Одним із пріоритетних напрямів діяльності ГК «Адамас» є будівництво та управління нерухомістю, надання в оренду об'єктів нерухомості на території Західної України.

Група компаній «Адамас» є забудовником житлового комплексу на вулиці Демнянській, 26, кінцевий термін готовності якого – вересень 2015 року. Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

11:12 9 грудня 2021 р.

У Львівському аеропорті в зоні Duty Free відкриють магазин німецької компанії зі 140-річною історією

На Львівщину зайшов великий інвестор зі світовим ім'ям: 8 грудня в ЛОДА уклали рекордну за вартістю угоду оренди нежитлового приміщення - на понад 3,7 млн.грн.

Рубрика: Економіка

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу