Сьогодні або Україна виплатить гроші своїм кредиторам, або Кабмін зафіксує технічний дефолт

09:52 24 липня 2015 р.


Фото: dnpr.com.ua

У п'ятницю, 24 липня, Україна повинна виплатити купон за єврооблігаціями на $120 мільйонів.

У разі рішення Кабміну вести мораторій на виплату буде зафіксований технічний дефолт. На думку аналітиків, якщо Україна виплатить гроші, це буде означати налаштованість Києва на досягнення угоди з кредиторами, але одночасно послабить один із головних важелів Києва в переговорах з кредиторами – загрозу застосувати мораторій.

Наприкінці червня міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що Україна «теоретично» може оголосити мораторій на виплату частини державного боргу в кінці липня, оскільки це право закріплено законом, чинним з 17 червня, який надає Кабінету міністрів право вводити мораторій на виплату зовнішніх боргів приватним кредиторам до 1 липня 2016 року. За її словами, можливий мораторій не вплине істотно на внутрішній ринок України, в той час як деякі експерти прогнозують у зв'язку з цим девальвацію гривні на 20%.

15 липня голова міністерства фінансів України Наталія Яресько провела у Вашингтоні особисту зустріч з комітетом кредиторів, для обговорення проведення Україною реструктуризації частини державного боргу. Учасники зустрічі заявили, що досягли значного прогресу під час переговорів.

У рамках програми з МВФ Україна веде переговори з кредиторами про реструктуризацію частини боргу, в результаті яких розраховує за рахунок продовження термінів сплати, зниження купона і часткового списання номіналу боргу в 2015 році заощадити на виплатах за борговими цінними паперами до $5,2 млрд., а в найближчі 4 роки – до $15,3 млрд. Про це повідомили сьогодні, 24 липня, в інформаційній агенції УНІАН.

dailylviv.com

До теми

23:59 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

21:29 26 листопада 2021 р.

Понад 80 тис львів'ян подали заяви на отримання пільгового е-квитка

Як поінформував директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк, на сьогодні прийнято понад 81 240 пакетів документів на виготовлення пільгових транспортних карток. А, за даними ЛКП «Львівавтодор», у Львівській міській територіальній громаді зареєстровано орієнтовно 250 тисяч осіб, які мають право на пільговий проїзд у громадському транспорті.

Рубрика: Економіка

14:52 26 листопада 2021 р.

Громадяни України одержали новий шанс на кар’єрне зростання у польських компаніях

Польща заохочуватиме закордонних працівників подавати заяви на дозвіл на тимчасове чи постійне проживання в цій країні, а також обмежує бюрократію, усуває перешкоди для кар’єрного зростання трудових мігрантів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу