Сміттєпереробний завод може бути споруджений у Рясному за 1,5-2 роки

19:09 26 липня 2016 р.

Мешканці Львова на своїх автомобілях супроводжують сміттєвози. Вони контролюють, куди ці машини зі сміттям їдуть, де вивантажують його і що з ним далі роблять.

Про це сьогодні, 26 липня, під час прес-конференції на тему: “Оцінка технологій утилізації твердих побутових відходів у Львові”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник проекту “Чисте місто” Іван Олексієвець.

За його словами, фірма «Західресурс плюс» сьогодні орендує майданчик у колишніх виробничих приміщеннях підприємства «Львівсільмаш» , де перевантажують сміття зі сміттєвоза у великогабаритні машини.

Таке рішення – правильне, переконаний Іван Олексієвець.

- Це дає економію енергоресурсів і можливість раціонально використати ці сміттєвози. Уявіть собі, якби ці сміттєвози їздили за 300-500 км. Це ж спеціалізована техніка, яка не призначена для їзди на великі відстані. Вона рухається лише в межах міста. А у великовантажні автомобілі вміщається сміття з 3-5 сміттєвозів, - каже він.

За його словами, майданчик, на якому зараз відбувається перезавантаження, відповідає екологічним та санітарним нормам і дає можливість оптимізувати процес. Встановлений норматив для таких об’єктів – сто метрів від житлової забудови.

- Цей майданчик розташований на відстані понад кілометр від житлової зони, при нормі в сто метрів. Це закрите приміщення виробничого цеху. І тому сміття не буде розлітатися по території. Сміттєвози будуть заїжджати в закрите приміщення, розвантажуватися і в цьому приміщенні на першому етапі сміття буде перевантажуватися у великовантажні автомобілі. Там бетонне покриття підлоги, стелі високі, освітлення добре і є відповідні інженерні комунікації. Цей майданчик розміщений по вулиці Шевченка, - пояснює Іван Олексієвець. Додамо, у мікрорайоні Рясне.
Надалі, за його словами, тут буде проводитися сортування сміття і пресування відходів, які не підлягають вторинній переробці.

- На сьогодні ми уклали оренду на приміщення площею 6 тисяч квадратних метрів з приватним власником цих приміщень, - сказав Іван Олексієвець, але назвати приватного власника приміщень не зміг.

Як уже повідомляв «Щоденний Львів», фірма «Західресурс плюс» поки що не має угод і договорів з міською владою. Як стверджує Іван Олексієвець, все, що вони роблять – перезавантажують сміття, монтують преси для сміття та сміттєсортувальні лінії, роблять це все за свої кошти.

- Ми не будемо проводити ніякої діяльності, якщо не отримаємо офіційних документів на руки, - заявляє він.

За словами Івана Олексієвця, якщо співпраця буде йти за нинішнім планом, то у Рясному можна буде за 1,5-2 роки спорудити сміттєпереробний завод із найвищою глибиною переробки ТПВ, екологічно цілком безпечною.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу