Сміттєпереробний комплекс у Львові – все ще на стадії проектування

17:28 22 грудня 2017 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Директор львівського комунального підприємтва «Зелене місто» Вадим Ноздря запевнив: «З того моменту, коли у нас буде готова стадія «П», ми будемо проводити тендер».

У прес-службі ЛМР повідомили сьогодні, 22 грудня: «Львівська міська рада працює над реалізацією проекту сміттєпереробного комплексу у Львові. Станом на сьогодні тривають роботи з погодження та отримання земельної ділянки, французькі консультанти паралельно допомагають визначити основне технологічне наповнення майбутнього комплексу, ЛКП «Зелене місто» готує тендерний пакет».
Директор львівського комунального підприємтва «Зелене місто» Вадим Ноздря конкретизував: «На сьогоднішній день, на жаль, ЛМКП «Львівтеплоенерго» отримало відмову у видачі містобудівних умов та обмежень по ділянці на ТЕЦ-2. Також є вже публічна заява від Сороки-Львівські сільської ради про те, що у них є підстави вважати, що було порушення процедури під час оформлення права власності територіальної громади Львова на цю земельну ділянку. Фактично, процес проектування зупинено через ці обставини і місто не може бути заручником таких обставин, бо нам потрібно вирішити наше питання з комплексом якнайшвидше, а не пізніше червня 2019 року».
Вадим Ноздря також розповів: «Насправді, у міста є інші різні можливості і ми їх розглядали постійно. Тому, коли ми зрозуміли, що на тій ділянці ми не маємо змоги рухатися, ми застосувати альтернативний варіант. Інша важлива обставина полягає в тому, що насправді ЛКП «Зелене місто» є стороною угоди про фінансування збоку ЄБРР. Так чи інакше земельна ділянка мала бути в користуванні ЛКП «Зелене місто» для того, щоб цей проект був на базі одного комунального підприємства. Ми не можемо розділити надходження кредитних ресурсів і будівництво, адже це не можуть паралельно зробили два комунальні підприємства, одне з яких має землю, а інше – гроші».
Директор комунального підприємтва також повідомив: «Зелене місто» мало отримати земельну ділянку, але на сьогоднішній день ми її ще не отримали, тобто ухвалу, яка надає нам право розробляти проект землеустрою. Територія, відведена для будівництва сміттєпереробного комплексу – це результат поділу території ЛМКП «Львівводоканал». Ми абсолютно комфортно домовилися з ЛМКП «Львівводоканал», що відділення цієї частини не впливає ані на їх поточну діяльність, ані на їх плани щодо модернізації очисних споруд. Тому власне ця ділянка – це є частина території ЛМКП «Львівводоканал» (6,7 га)».
Вадим Ноздря також запевнив: «Наші плани на цій ділянці не змінюють санітарні зони, які передбачені у тому числі і для території ЛМКП «Львівводоканал». Відстань до житлової забудови тут більше 1 тисячі метрів, а для такого об’єкту встановлені норми - 500 метрів. Для реалізації цього проекту є інвестор – ЛКП «Зелене місто». Фактично, інвестором є місто, тому що Львів будує цей комплекс для себе за власні кошти і за ті, які отримає в позику від Європейського банку реконструкції і розвитку».
Директор «Зеленого міста» також розповів: «У майбутньому сміттєпереробному комплексі ми використовуватимемо ті підтверджені технології, які вже ефективно працюють у сусідніх країнах. Цей комплекс включає у себе сортувальну лінію, яка містить певні елементи автоматизації, щоб це було не просто ручне сортування, а також біологічну частину, яка забезпечить компостування органічної фракції побутових відходів».
Вадим Ноздря також зазначив: « Від того моменту, коли ми реально отримаємо землю у користування, ми зможемо звернутися і отримати містобудівні умови та обмеження, тільки після чого розпочнеться проектування заводу. Але паралельно зараз наші французькі консультанти допомагають визначити основне технологічне наповнення майбутнього комплексу, що стане базовою основою для проведення майбутнього тендеру. Тобто паралельно з отриманням землі, ми готуємо тендерний пакет. З того моменту, коли у нас буде готова стадія «П», ми будемо проводити тендер. Я дуже вірю в те, що це буде у березні-квітні 2018 року».
Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради. Як інформував «Щоденний Львів», депутати ЛМР вилучили ділянку «Львівводоканалу» для будівництва комплексу з перевантаження та переробки твердих побутових відходів.

dailylviv.com

До теми

21:52 21 вересня 2021 р.

Туристи з Саудівської Аравії на Львівщині надають перевагу закладам вищого сегменту, з Туреччини - колибам

У межах Форуму медичного та оздоровчого туризму 18-20 вересня відбувся промотур Львівською областю для представників бізнесу гостинності Саудівської Аравії, Туреччини, Узбекистану та Німеччини.

Рубрика: Економіка

21:40 21 вересня 2021 р.

Трекер доставки та вигідні умови: що пропонує Domino's Pizza?

Швидка та вигідна доставка їжі — це два компоненти, що забезпечують гарний вечір у компанії друзів або нової серії улюбленого серіалу. Тож такі умови зберігаються у піцерії Domino's Pizza у Львові та на території всієї країни.

Рубрика: Економіка

16:34 21 вересня 2021 р.

Книші, ощипки, грибна юшка, колочений горох, мачанка та чорні пироги: 26 вересня - майстерка бойківської кухні

26 вересня «Асоціація гірських провідників «Ровінь» запрошує скуштувати автентичну бойківську кухню та спробувати свої сили у приготуванні страв. На дні «Карпатського моря» – на хуторі Ровінь села Довге – вже вдруге відбудеться фестиваль «Майстерка бойківської кухні». Партнер проєкту – Східницька селищна рада.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу