Славське поставлять на відеоспостереження

21:54 3 вересня 2021 р.

Славська селищна рада підписала договір із приватним підприємцем Марком Шипаком на встановлення системи відеоспостереження за 469 тис. грн. Відеоспостереження у селищі має запрацювати до кінця поточного року.

Про це інформують Наші гроші Львів, пише Dailylviv.com.

У відкритих торгах конкурували лише два підприємці: Роман Якубович та переможець Марко Шипак. На усіх етапах аукціону учасники не змінювали ціну, а різниця між пропозиціями становила 2,5 тис. грн.

При цьому підприємець Якубович, пропозиція якого була дорожчою, не завантажив усіх необхідних документів. Разом з тим, що підприємці до участі на торгах подали документи з однаковими дефектами друку, це свідчить про використання спільною техніки та технічну участь одного з них. використання спільною техніки та технічну участь одного з них.

Підприємець Роман Якубович виключив знайомство зі своїм конкурентом, та на питання про подібність документів відповідав, що нічого не знає. Він працює менеджером в магазині «Протект», де закуповує техніку переможець закупівлі Марко Шипак. Який підтвердив, що знає свого конкурента, саме через те, що купує обладнання у компанії «Протект».

«Ми частково закуповуємо обладнання в компанії «Протект», де працює Роман Якубович. Я його знаю як людину, але спільні документи - це виключено», – стверджує Шипак.

При цьому він використовує логотип з назвою «Протект 360», але візуально логотип відрізняється від логотипу фірми, що продає обладнання.

Про підприємців

Приватний підприємець Марко Шипак працює на ринку з 2014 року. З моменту реєстрації він отримав державних замовлень на 18 млн грн. Зі свого боку, Роман Якубович зареєстрований 2011 року і з цього часу отримав державних замовлень на 2 млн грн. Якубович мало виходить на відкриті торги, здебільшого працює за прямими угодами з бюджетними замовниками. Він також є співзасновником «Компанії розумних рішень».

ОТГ масово порушують законодавство з закупівель товарів та послуг

dailylviv.com

До теми

17:34 18 вересня 2021 р.

Архбудконтроль за спорудженням будинків заввишки до 100 м передадуть органам місцевого самоврядування

Таку домовленість Всеукраїнська асоціація громад закріпила у рамках меморандуму з новою Державною інспекцією архітектури та містобудування України (ДІАМ), яка замінила ліквідовану ДАБІ.

Рубрика: Економіка

09:55 18 вересня 2021 р.

Туроператори з Саудівської Аравії, Азербайджану, Узбекистану, Туреччини та Німеччини зацікавлені возити туристів на Львівщину

«Ми позиціонуємо Львівщину як територію здорового та активного відпочинку. Карпатське повітря, мінеральні води здравниць, сучасні медичні центри, де працюють висококваліфіковані медичні працівники, поза сумнівом, це все зцілює організм. До наших фахівців все частіше приїжджають з-за кордону на лікування, а це означає, що вітчизняна медицина зробила крок уперед".

Рубрика: Економіка

22:31 17 вересня 2021 р.

Львівська область потрапила у шістку областей, де споживають найменше риби

У 2020 році рівень споживання риби та рибних продуктів в Україні склав 12,4 кг на одну особу. Загалом протягом минулого року фонд споживання риби та рибних продуктів становив 517,4 тис. тонн.

Рубрика: Економіка

22:30 17 вересня 2021 р.

Львівтеплоенерго втратило двох постачальників-змовників, - АМКУ

ДП «Солевиварювальний Дрогобицький завод» і ТОВ «Ірман» діяли узгоджено під час підготовки та участі у відкритих торгах на закупівлі, замовником яких було ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу