Славське поставлять на відеоспостереження

21:54 3 вересня 2021 р.

Славська селищна рада підписала договір із приватним підприємцем Марком Шипаком на встановлення системи відеоспостереження за 469 тис. грн. Відеоспостереження у селищі має запрацювати до кінця поточного року.

Про це інформують Наші гроші Львів, пише Dailylviv.com.

У відкритих торгах конкурували лише два підприємці: Роман Якубович та переможець Марко Шипак. На усіх етапах аукціону учасники не змінювали ціну, а різниця між пропозиціями становила 2,5 тис. грн.

При цьому підприємець Якубович, пропозиція якого була дорожчою, не завантажив усіх необхідних документів. Разом з тим, що підприємці до участі на торгах подали документи з однаковими дефектами друку, це свідчить про використання спільною техніки та технічну участь одного з них. використання спільною техніки та технічну участь одного з них.

Підприємець Роман Якубович виключив знайомство зі своїм конкурентом, та на питання про подібність документів відповідав, що нічого не знає. Він працює менеджером в магазині «Протект», де закуповує техніку переможець закупівлі Марко Шипак. Який підтвердив, що знає свого конкурента, саме через те, що купує обладнання у компанії «Протект».

«Ми частково закуповуємо обладнання в компанії «Протект», де працює Роман Якубович. Я його знаю як людину, але спільні документи - це виключено», – стверджує Шипак.

При цьому він використовує логотип з назвою «Протект 360», але візуально логотип відрізняється від логотипу фірми, що продає обладнання.

Про підприємців

Приватний підприємець Марко Шипак працює на ринку з 2014 року. З моменту реєстрації він отримав державних замовлень на 18 млн грн. Зі свого боку, Роман Якубович зареєстрований 2011 року і з цього часу отримав державних замовлень на 2 млн грн. Якубович мало виходить на відкриті торги, здебільшого працює за прямими угодами з бюджетними замовниками. Він також є співзасновником «Компанії розумних рішень».

ОТГ масово порушують законодавство з закупівель товарів та послуг

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу