Сланцевий газ в Україні видобуватимуть за 130 дол. за тис. куб. м

11:18 14 вересня 2013 р.

Прем'єр-міністр Микола Азаров зазначив, що видобуток сланцевого газу почнеться в Україні в 2015 році.

Вартість сланцевого газу українського видобутку становитиме 120-130 дол. за тис. куб. м. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, інформує РБК-Україна.

"Зараз ми закуповуємо газ у Росії за 530 дол. (за тисячу куб. м) Такої ціни у світі немає... А вартість сланцевого газу, який ми будемо добувати... з усіма витратами сягне 120-130 дол.", - сказав Азаров. Він також зазначив, що видобуток сланцевого газу почнеться в Україні в 2015 р.

Нагадаємо, Вчора між Урядом України і компанією «Royal Dutch Shell» була підписана Угода про операційну діяльність щодо Угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться в межах Юзівської площі. "Це безпосередньо та Угода, яка надає в повному обсязі дозвіл на інвестування і роботи на Юзівській площі. З сьогоднішньої доби фактично і юридично розпочинаються роботи «Royal Dutch Shell» в Україні», - сказав міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький.

dailylviv.com

До теми

19:12 23 січня 2021 р.

У ВР вимагають негайно перевірити Львівгаз через масові штрафи за нібито втручання споживачів у лічильники

Перший заступник голови комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг у Верховній Раді України IX скликання Олексій Кучеренко звернувся до керівництва компанії РГК з пропозицією негайно з'ясувати ситуацію з масовими штрафами у Червонограді Львівської області і провести ретельну перевірку адекватності дій компанії Львівгаз.

Рубрика: Економіка

18:15 23 січня 2021 р.

Львівгаз виправдовується: щороку він виявляє лише плюс-мінус 300 втручань у лічильники

842 тисячі - загальна кількість споживачів АТ "Львівгаз". Щорічно виявляють 0,036% порушень від загальної кількості споживачів, запевняє голова правління АТ "Львівгаз" Тарас Китриш.

Рубрика: Економіка

16:08 23 січня 2021 р.

97% побутових споживачів в Україні будуть шоковані платіжками у лютому, - ексміністр ЖКГ

Населення мало би купувати газ за собівартістю його видобування плюс невелика рентабельність, але для цього треба обмежити апетити монополіста - НАК «Нафтогаз України».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу