Сільгоспвиробники на Львівщині отримали консультаційно-дорадчий центр

17:30 10 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «При департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА створили консультаційно-дорадчий центр».

У прес-службі Львівської ОДА повідомили сьогодні, 10 січня: «Вже від понеділка, 15 січня, фермери та сільгоспвиробники області зможуть отримати фахову консультацію щодо програм підтримки, дорадчі послуги та практичні навички із написання проектів. Як розповіла під час брифінгу директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз, саме у новоствореному центрі щодня аграрії зможуть отримати відповіді на чимало актуальних питань, в тому числі щодо аудиту земель».

Чиновник також розповіла: «Сьогодні дуже актуальним є проведення аудиту в області. Дуже багато людей стикаються з питаннями, які стосуються легалізації пайових земельних ділянок, а також їх правомірного використання. І на цілий ряд цих та інших питань можна буде отримати відповіді вже у нашому центрі».

«Працівники центру надаватимуть дорадчі послуги сільськогосподарським виробникам в галузі тваринництва, рослинництва та кооперації. Також аграрії області зможуть проконсультуватись щодо державних та обласних програм підтримки, отримати юридичні консультації, а також консультації щодо земельних питань та податкового законодавства. Щоденно у центрі працюватимуть фахівці із різних сфер дотичних до аграрного сектору», – поінформували також в облдержадміністрації.

Наталія Хмиз зазначила також: «Ті питання, які виникають в аграріїв, інколи стосуються дуже широкого спектру різних дотичних галузей та потребують кваліфікованої консультації. Чи це податкових органів, юристів, земельників. І сьогодні спільно з нами у Консультаційному центрі працюватимуть фахівці від кожної з цих структур».

«Працівники центру допомагатимуть представникам об’єднаних територіальних громад та тих громад, які ініціюють розвиток своїх територій, у написанні проектів та бізнес-планів для участі в програмах підтримки та грантах, в тому числі міжнародної технічної допомоги. Отримати фахову консультацію можуть сільськогосподарські та харчопереробні підприємства, фермерські та особисті селянські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі та виробничі кооперативи, фізичні особи, які мають на меті займатись сільськогосподарським виробництвом, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади», – запевнили також облдержадміністрації.

«Консультаційно-дорадчий центр у сфері агропромислового виробництва працює за адресою: Львів, проспект Чорновола, 57 (п’ятий поверх). Контактний телефон: +38(096-873-88-60). за сприяння департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА наприкінці 2017-початку 2018 року приблизно 100 осіб стали дорадниками, 60 з них сьогодні працюють на Львівщині, та долучаться до роботи Консультаційно-дорадчого центру», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини