Сільгоспвиробники Львівщини отримали з державного бюджету 6,5 мільйонів гривень

13:00 8 жовтня 2015 р.


Фото: unian.ua

Керівник департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко повідомила в четвер: «Першочергово підтримкою забезпечені малі сільськогосподарські та фермерські господарства, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 мільйонів ривень».

Виконувач обов’язків директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко повідомила сьогодні, 8 жовтня:

«Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації завершив розподіл коштів державного бюджету в сумі 6,5 мільйонів гривень за державною програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Спрямований з бюджету фінансовий ресурс дозволив здешевити 316 мільйонів гривень кредитних коштів, які залучені аграріями у банківських установах для придбання мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів, кормів для тварин тощо.

Першочергово підтримкою забезпечені малі сільськогосподарські та фермерські господарства, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 мільйонів ривень. Враховуючи заявлену потребу аграріїв у фінансових ресурсах для відшкодування відсотків за кредитами, департаментом агропромислового розвитку скеровано в Мінагрополітики України пропозиції щодо виділення додаткового фінансового ресурсу при розподілі коштів між регіонами України».

Це повідомлення передали сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

18:10 25 лютого 2021 р.

Комунальні підприємства Винників, Дублянів, Малехова, Лисиничів, Рудного і Зашкова віднині стали належати Львову

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати прийняли 8 ухвал, які стосуються змін засновників комунальних підприємств.

Рубрика: Економіка

17:16 25 лютого 2021 р.

У Львові за бюджетні кошти облаштують 37 підйомників, 24 пандуси і 2 акумуляторні сходолази для колісних крісел (перелік адрес)

У 63 житлових приміщеннях Львова облаштують елементами доступності для людей з інвалідністю у колісних кріслах та людей з інвалідністю з порушенням зору 1-ї групи. Упродовж 2019−2020 років такими елементами обладнали 45 житлових приміщень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу