Сільгоспвиробники Львівщини отримали з державного бюджету 6,5 мільйонів гривень | Новини Львова

Сільгоспвиробники Львівщини отримали з державного бюджету 6,5 мільйонів гривень

13:00 8 жовтня 2015 р.

  • 0


Фото: unian.ua

Керівник департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Людмила Гончаренко повідомила в четвер: «Першочергово підтримкою забезпечені малі сільськогосподарські та фермерські господарства, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 мільйонів ривень».

Виконувач обов’язків директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко повідомила сьогодні, 8 жовтня:

«Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації завершив розподіл коштів державного бюджету в сумі 6,5 мільйонів гривень за державною програмою «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. Спрямований з бюджету фінансовий ресурс дозволив здешевити 316 мільйонів гривень кредитних коштів, які залучені аграріями у банківських установах для придбання мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів, кормів для тварин тощо.

Першочергово підтримкою забезпечені малі сільськогосподарські та фермерські господарства, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 мільйонів ривень. Враховуючи заявлену потребу аграріїв у фінансових ресурсах для відшкодування відсотків за кредитами, департаментом агропромислового розвитку скеровано в Мінагрополітики України пропозиції щодо виділення додаткового фінансового ресурсу при розподілі коштів між регіонами України».

Це повідомлення передали сьогодні, 8 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

Останні новини

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

У Карпатах у ніч проти понеділка очікують сильні зливи і вітер

Сьогодні Польща обирає президента у другому турі

Найбільше аварій на Львівщині стається у п'ятницю у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу