«Siemens Ukraine» подарує львів’янам 12 тисяч трамвайних квитків | Новини Львова

«Siemens Ukraine» подарує львів’янам 12 тисяч трамвайних квитків

13:45 30 травня 2019 р.

  • 0

Компанія «Siemens Ukraine» подарує львів’янам з нагоди 125-річчя львівського трамвая 12 000 квитків на проїзд у міських трамваях.

Про це повідомили в четвер, 30 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Завтра, 31 травня, львівський трамвай святкує своє 125-річчя. Саме німецька компанія «Siemens&Halske» перемогла наприкінці XIX століття у тендері та отримала право побудови у місті лінії електричного трамвая і поставки до міста перших трамвайних вагонів. Впродовж перших двох років експлуатації компанія виконала свої зобов’язання перед містом, і згідно з умовами контракту отримала право викупити трамвайну інфраструктуру у муніципальну власність».

«Компанія «Siemens Ukraine» спільно з «Львівелектротрансом» випустили з нагоди 125-річчя львівського трамвая, 12 000 спеціальних квитків, які даруватимуть львів’янам впродовж 30 травня й 1 червня 2019 року. Розповсюджуватимуть пам’ятні подарункові квитки водії та контролери міського електротранспорту», – поінформували також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:41 8 серпня 2020 р.

Львівська залізниця відновлює сполучення з Луцьком та Тернополем

Відповідно до рішень комісій з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пом’якшення карантинних заходів, регіональна філія “Львівська залізниця” відновлює приміське сполучення з Луцьком та Тернополем, а також збільшує кількість приміських поїздів у сполученні Львів – Тернопіль.

Рубрика: Економіка

17:46 7 серпня 2020 р.

Львів'яни заборгували 18 млн грн за вивезення сміття. Найбільші боржники

Частина мешканців міста — як фізичні, так і юридичні особи — накопичили значну заборгованість перед перевізниками сміття. Сума боргу, без нарахування за липень, становила понад 18 млн грн.

Рубрика: Економіка

Останні новини

Нові правила електронної реєстрації на консульський прийом у Варшаві з 10 серпня. E-mail без нікнейму

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу