Швейцарський хімічний концерн «Sika» погодився розмитнювати товари на Львівщині

17:08 23 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

50% від суми перевиконання щомісячних планових митних надходжень залишатимуть в обласному бюджеті і в подальшому скеровуватимуться на дорожню інфраструктуру.

«Швейцарський хімічний концерн «Sika» прийняв запрошення Львівської обласної державної адміністрації щодо розмитнення на території Львівщини продукції, яка імпортується в Україну», – повідомив радник голови ОДА з питань розвитку регіону і залучення інвестицій Роман Матис за результатами перемовин з керівництвом компанії Sika в Україні. Він також зазначив: «Дирекція компанії імпортера та виробника з кількасот мільйонними оборотами коштів в рік обрала Львівщину як потенційний майданчик для розмитнення своєї продукції. Відтак уже у найближчому часі ми можемо розраховувати на збільшення митних надходжень в області».

Це повідомлення передали сьогодні, 23 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також нагадали:

«50% від суми перевиконання щомісячних планових митних надходжень залишатимуть в обласному бюджеті і в подальшому скеровуватимуться на дорожню інфраструктуру. Очікується, що ці кошти дозволять відремонтувати автомобільну трасу загального користування державного значення Львів-Радехів-Луцьк (Н-17), ділянку Львів-Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення М-06Київ-Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) та автомобільну дорогу загального користування державного значення Сколе-Славське (Т-14-24).

«Sika» – швейцарський хімічний концерн, продукція котрого використовується для виробництва цементу, бетону, будівництва інфраструктурних об'єктів. Зокрема, продукція компанії «Sika Україна» використовувалася у будівництві Львівського, Київського та Донецького аеропортів, мостів на трасі Київ-Чоп тощо».

dailylviv.com

До теми

13:24 5 березня 2021 р.

Садовий знає, коли у Львові «всі ці мешканці прийдуть сюди, будуть нас роздирати"

Виконавчий комітет Львівської міської ради 5 березня затвердив чергові містобудівні умови та обмеження ТОВ «Тібет» та ТОВ «Львівська інвестиційна компанія» на будівництво багатоповерхівок на вул. Кульпарківській, 96 у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу