Шведська компанія «Ericsson» відкрила науково-дослідний центр у Львові

18:10 19 січня 2017 р.

Один із найбільших у світі постачальників технологічних рішень для операторів зв'язку – шведська компанія «Ericsson» – відкрила у Львові науково-дослідний («R&D») центр на базі підрозділу українсько-польської IT-компанії «Ericpol».

У науково-дослідному центрі, відкритому у Львові шведською компанією «Ericsson», зайнято близько 120 програмістів. В основному цей офіс займатиметься розробкою програмного забезпечення для системи підтримки операцій та бізнесу телеком-операторів –  «OSS»-систем і «BSS»-систем».

У майбутньому цей центр також займатиметься розробкою рішень для зв'язку четвертого покоління «4G» («LTE»), «Інтернету речей» («IoT») та електронного уряду. У компанії «Ericsson» планують також розширення і відкриття нових центрів «R&D» в Україні. 

Про це повідомили сьогодні, 19 січня, в інформаційній агенції УНІАН, де також нагадали, що компанія «Ericsson» – один із найбільших у світі постачальників технологічних рішень і професійних послуг для операторів зв'язку, штаб-квартира розташовується в Стокгольмі, Швеція. Ця компанія працює в 180 країнах світу, штат її співробітників – понад 110 тисяч осіб.

Натомість «Ericpol» – світовий виробник програмного забезпечення у галузі телекомунікацій. З 1991 року ця компанія працює на ринку послуг для операторів зв'язку різних країн світу, пропонуючи розробку, впровадження та технічну підтримку. Головний офіс «Ericpol» знаходиться в місті Лодзь (Польща). Ця компанія також має філії в Україні, Швеції та Білорусі.

dailylviv.com

До теми

15:07 21 січня 2021 р.

Бюджет розвитку Львова на 2021 рік - понад 6 млрд грн, майже половина з них - кредити

У п’ятницю, 22 січня, у великій сесійній залі Львівської міської ради о 12 годині відбудуться слухання щодо бюджету розвитку на 2021 рік Львівської міської територіальної громади.

Рубрика: Економіка

10:32 21 січня 2021 р.

Антимонопольний комітет розпочинає справи щодо газопостачальних компаній через завищені ціни на газ для населення

Північне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочинає справи щодо шести газопостачальних компаній через встановлення завищених цін на газ для населення. Західне відділення, яке охоплює Львівську, Волинську, Рівненську, Івано-Франківську та Закарпатську області, поки що мовчить.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу