Шахтарям «Львіввугілля» перерахували 71,1% зарплати за квітень, – ЛОДА

10:17 15 червня 2015 р.

  • 0


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Станом на 15 червня борг із виплати заробітної плати гірникам державного підприємства «Львіввугілля» за квітень становить 26 мільйонів гривень.

Державне підприємство «Львіввугілля» отримало від ДП «Вугілля України» 25 мільйонів гривень за відвантажене на теплові електростанції паливо. Кошти скеровано на виплату заробітної плати за квітень.

Таким чином за квітень виплачено 64 мільйони гривень заробітної плати – 71,1% від нарахованих 90 мільйонів гривень зарплати за квітень. У ДП «Львіввугілля» борг із виплати заробітної плати за квітень станом на 15 червня 2015 року становить 26 мільйонів гривень.

Це повідомлення департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації поредали сьогодні, 15 червня, в прес-службі ЛОДА.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу