Шахтарям Львівщини пообіцяли заборговану зарплату за грудень вже сьогодні до обіду

11:16 10 березня 2015 р.


Фото: firstsocial.info

Про те, коли буде погашатися заборгованість за січень, ніхто не повідомляє.

«Сьогодні шахтарі міста Червоноград обіцяють вийти на перекриття доріг в 11:00, – повідомив у понеділок інтернет-портал «Страйк», конкретизуючи при цьому:

«Влада та дирекція шахт, вмовляючи шахтарів не виходити на страйк, обіцяє, що гроші будуть вже сьогодні. Правда, гроші ці, за словами дирекції, перекриють заборгованість тільки за грудень місяць.

«Залишок за грудень до обіду має бути. Третя зміна сьогодні повинна приступити до роботи», – цитують Акімова шахтарі. Натомість про те, коли буде погашатись заборгованість за січень, ніхто не каже.

Нагадаємо, вже другий тиждень шахтарі Західної України виходять на акції протесту, а в Червонограді Львівської області відбувається справжній страйк. Протести розпочались минулого понеділка з поїздки шахтарів до Києва, де вони мітингували два дні під Верховною радою та Кабінетом міністрів, а шахтарі, які в Київ не поїхали, протестували на місцях та перекривали автошляхи».

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу