Шахтарі підприємства «Львіввугілля» досі не отримали зарплати, – ЗМІ

14:18 1 червня 2015 р.

  • 0


Фото: sockraina.com

Гірники та їх дружини повідомляють у соціальних мережах, що так і не побачили гроші, які обіцяли перевести перед святами їм на рахунки.

«Обіцяні гроші, які мали прийти перед святами на рахунки шахтарів ДП «Львіввугілля», так гірники і не побачили. Про це пишуть самі шахтарі та їхні дружини на шахтарських підписках в соціальних мережах.

28 травня з’явилась інформація, що мобілізованим шахтарям виплатять гроші в повному обсязі, а тим, хто працює і далі на підприємстві, теж щось має надійти. Наразі, судячи з коментарів, працюючим шахтарям не прийшло нічого.

Дружина шахтаря Тетяна Гнатів на підписці «Шахтарі Червонограда» написала: «Мої дорогі шахтарочки, давайте беремо наших маленьких шахтариків і їдемо під ДП! Нехай почують наших голодних дітей! Вже нема ради! Викличемо журналістів, нехай всі знають і весь світ чує нас! НАДОЇЛО!!!! Простий шахтар на сьогодні не людина? Зараз АТО стали прикриватись, як колись Чорнобилем».

Про це повідомили сьогодні, 1 червня, на «Першому соціальному порталі «Страйк».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу