Шахтарі Львівщини вимагали під Кабміном розрахуватися з ними (відео)

17:08 11 червня 2014 р.


Фото: Лівий берег

914 працівників ПАТ «Львівська вугільна компанія», серед яких 520 – жінки, не отримали за лютий, березень та квітень понад 9 млн. грн.

Як повідомляє сьогодні, 11 червня, «Радіо Свобода», стабільної роботи підприємства, ринку збуту і найголовніше виплати тримісячної заборгованості по зарплаті під Кабміном вимагали в середу працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія». 914 її працівників, з яких 520 жінок, не отримали за лютий, березень та квітень понад 9 мільйонів гривень.

Натомість агенція «УНН» інформує сьогодні, 11 червня, в повідомленні «Львівські гірняки під Кабміном вимагали повернути ринок збуту»:

«Більше 20 членів первинної профспілкова організації Незалежної профспілки гірників України «Львівська вугільна компанія» провели акцію протесту у Києві біля будинку уряду. Вони вимагали повернення заборгованої заробленої плати за березень та квітень, травень, та частину за лютий, а також допомогти стабілізувати роботу підприємства та повернути ринок збуту видобувній фабриці.

«Нам не платять заробітну плату за березень, квітень, травень, а причина в тому, фабриках наразі нормально не загружена. Шахтарі видобувають, а не має нормального ринку збуту, так як держава продала Добротицьку, Бурштинську, Ладоську електростанції, які будувались під роботу видобувної фабрики. І тепер ми не маємо ринку збуту, а вугілля везуть з Донецька», – повідомили активісти.

Усього за словами активістів на акцію в Київ змогли приїхати лише 20 працівників з 900, щоб не дестабілізовувати роботу фабрики, а також через брак коштів. Після акції біля Кабміну активісти відправились пікетувати Фонд держмайна.

Нагадаємо, у Міненерговугілля повідомляли, що станом на кінець травня українським шахтарям виплатили майже 3 млрд грн. зарплати».

dailylviv.com

До теми

23:44 29 липня 2021 р.

На Львівщині вирахували, скільки громади отримають додаткових грошей від продажу пального

Державна податкова служба опублікувала інформацію щодо обсягів реалізації пального в розрізі населених пунктів України у січні-червні цього року. Враховуючи ці показники департамент фінансів Львівської ОДА розрахував можливу частку надходжень акцизного податку Львівщини у другому півріччі цього року.

Рубрика: Економіка

21:13 29 липня 2021 р.

Повідомили найбільші і найменші зарплати на Львівщині

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у червні цього року становила 12903 грн, що у 2,2 раза вище від рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн). Про це повідомили у головному управлінні статистики Львівської області.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу