Шахтарі Львівщини вимагали під Кабміном розрахуватися з ними (відео)

17:08 11 червня 2014 р.


Фото: Лівий берег

914 працівників ПАТ «Львівська вугільна компанія», серед яких 520 – жінки, не отримали за лютий, березень та квітень понад 9 млн. грн.

Як повідомляє сьогодні, 11 червня, «Радіо Свобода», стабільної роботи підприємства, ринку збуту і найголовніше виплати тримісячної заборгованості по зарплаті під Кабміном вимагали в середу працівники ПАТ «Львівська вугільна компанія». 914 її працівників, з яких 520 жінок, не отримали за лютий, березень та квітень понад 9 мільйонів гривень.

Натомість агенція «УНН» інформує сьогодні, 11 червня, в повідомленні «Львівські гірняки під Кабміном вимагали повернути ринок збуту»:

«Більше 20 членів первинної профспілкова організації Незалежної профспілки гірників України «Львівська вугільна компанія» провели акцію протесту у Києві біля будинку уряду. Вони вимагали повернення заборгованої заробленої плати за березень та квітень, травень, та частину за лютий, а також допомогти стабілізувати роботу підприємства та повернути ринок збуту видобувній фабриці.

«Нам не платять заробітну плату за березень, квітень, травень, а причина в тому, фабриках наразі нормально не загружена. Шахтарі видобувають, а не має нормального ринку збуту, так як держава продала Добротицьку, Бурштинську, Ладоську електростанції, які будувались під роботу видобувної фабрики. І тепер ми не маємо ринку збуту, а вугілля везуть з Донецька», – повідомили активісти.

Усього за словами активістів на акцію в Київ змогли приїхати лише 20 працівників з 900, щоб не дестабілізовувати роботу фабрики, а також через брак коштів. Після акції біля Кабміну активісти відправились пікетувати Фонд держмайна.

Нагадаємо, у Міненерговугілля повідомляли, що станом на кінець травня українським шахтарям виплатили майже 3 млрд грн. зарплати».

dailylviv.com

До теми

20:59 24 вересня 2020 р.

Зарплати людей Садового мінімум у 10 разів перевищують середню зарплату у промисловості

За 2019 рік міський голова Андрій Садовий разом із заступниками отримали понад 5 млн. 766 тис. грн заробітної плати. А на початку 2020 року заступникам мера знадобилося ще й 527 тис. 500 грн матерільної допомоги з міського бюджету.

Рубрика: Економіка

10:59 24 вересня 2020 р.

Статисти повідомили, що відбувається з роздрібною торгівлею на Львівщині

Обсяг обороту роздрібної торгівлі у Львівській області у січні–серпні 2020 року порівняно з січнем–серпнем 2019 року збільшився у порівнянних цінах на 1,8% і становив 43,6 млрд.грн.

Рубрика: Економіка

16:32 23 вересня 2020 р.

У Львові дослідили, чого найбільше потребують бізнесмени від місцевої влади

Напередодні місцевих виборів команда експертів провела масштабне опитування серед львівських підприємців, щоб довідатись, які проблеми в місті найбільше заважають їм працювати.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу