Шахтарі Львівщини відновили видобуток вугілля

19:15 28 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як запевнили в суботу «Щоденний Львів» у прес-службі облдержадміністрації, «влада виконала взяті на себе зобов’язання та забезпечила виплату 100% заробітної плати за січень та частину авансу за лютий».

У прес-службі облдержадміністрації передали сьогодні, 28 березня, «Щоденному Львову»:

«Шахтарі Львівщини сьогодні відновили видобуток вугілля», – повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, який учора зранку у Червонограді зустрічався з шахтарями, котрі кілька днів поспіль проводили збір на головній площі міста та протягом тижня не працювали у забоях. – Влада виконала взяті на себе зобов’язання та забезпечила виплату 100% заробітної плати за січень та частину авансу за лютий. Всього на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшло 63 млн і 41 млн гривень відповідно».

Нагадаємо, що за результатами зустрічі голови ЛОДА з прем'єр-міністром України та участі у засіданні уряду 24 березня, було прийнято рішення про виділення коштів, після чого Арсеній Яценюк доручив міністерству фінансів та міністерству енергетики та вугільної промисловості до кінця цього тижня перерахувати кошти».

dailylviv.com

До теми

16:32 27 травня 2022 р.

Працюючим пенсіонерам перерахують пенсії

Частиною четвертою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” передбачено щорічний перерахунок пенсії з 1 квітня особам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсії продовжували працювати та набули необхідний страховий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу