Шахтарі державних шахт участі в акціях непокори не беруть (відео)

18:52 24 квітня 2015 р.


Фото: Львіський прес-клуб

Уряд намагається боротися з монополістом Ахметовим, хоча перемогти його не зможе. Натомість знищить всю вугільну галузь.

Про це сьогодні,  24 квітня, під час прес-конференції на тему "Вимоги шахтарів до уряду, і хто насправді пікетує урядові установи у Львові”, яка відбулася у Львівському прес-клубі, заявив голова міської організації НПГУ м. Нововолинська Сергій Демченко.

Як стверджують шахтарі, які взяли участь у прес-конференції, нинішні акції вимог та непокори у Києві вони не підтримують і участі у них не беруть. Для цього у них є свої аргументи – вугілля би у них мали закуповувати підприємства, які входять в ДТЕК, тобто належать Ринату Ахметову. Натомість ці підприємства пропонують досить мізерну ціну за їхню працю. Хоча в цілому вимоги шахтарів, які прозвучали на III з'їзді шахтарів України,  підтримують.

- Гірники зібралися на свій з’їзд і висунули свої вимоги до уряду: надати держпідтримку підприємствам, накласти мораторій на закриття шахт та своєчасно виплачувати зарплату, - каже Сергій Демченко.
Він зауважив, що останні двадцять років шахтарі не збиралися на з’їзди. Проте ситуація, в якій зараз опинилася вугільна промисловість, особливо неприватизовані шахти, які залишилися у державній власності, змусила їх зібратися і поговорити.

- На з’їзд ми запрошували представників влади. Проте ні Президент, ні голова Кабміну, ні голова Верховної Ради не прийшли до гірників, - каже шахтар.

При цьому додав, що 90% тих шахтарів, які зараз беруть участь у акціях протесту в Києві, працівники компанії ДТЕК.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу