Сфера використання та етапи виготовлення гофрокартону

12:37 14 листопада 2022 р.

Фото до новини

Головна перевага цього матеріалу у можливості використання вторинної сировини, яка отримана у пунктах збору макулатури.

Наразі в Україну прибуває величезна кількість гуманітарних вантажів, які потім фасують у коробки, та доставляють у населені пункти, які найбільше цього потребують. Для того, щоб зберегти цілісність продуктів, а також запобігти пошкодженню скляних ємностей та пакетів з сипучими харчами, зазвичай використовують коробки, виготовлені з гофрокартону. Матеріал за посиланням https://evopack.com.ua/products/, має певну товщину, а також подушки та порожнини, в яких міститься повітря. Завдяки цьому вдається створити перешкоду та гарантувати цілісність товарів, які знаходяться у коробці.

Технологія виготовлення гофрокартону

Головна перевага цього матеріалу у можливості використання вторинної сировини, яка отримана у пунктах збору макулатури.

Порядок виготовлення гофрокартону:

  • На фабриці макулатуру подрібнюють, заливають водою та за допомогою спеціальних мішалок, перетворюють на однорідну суміш. Суміш подається на валкові верстати, які за допомогою спеціальних циліндрів розкочують субстанцію у тонкі листи.
  • Циліндри, які стискають сировину, нагріваються, завдяки чому матеріал стає сухим. Після цього отримані листи гофрують. На ребра гофрованих листів наносять клей, а потім притискають до верхньої та нижньої частин.
  • Отримують тришаровий пласт, який всередині містить перетинки з паперу, а також повітряні подушки.
  • На підприємстві, де виготовляють гофрокартон, можуть використовуватися нарізані та готові листи, які потрібно лише з'єднати між собою, завдяки нанесенню клею. Проте значна кількість компаній використовують вторинну сировину, щоб здешевити виробництво. Для цього потрібне додаткове обладнання.

Сфера використання коробок з гофрокартону

Найбільш поширеними виробами з гофрокартону варто вважати картонні коробки з чотирма клапанами, які використовуються для пакування харчових та нехарчових продуктів. Щоб виготовити коробку, листи готового гофрокартону нарізають на відповідні відрізки, та згинають у місцях, де створюються ребра жорсткості при складанні коробки. Щоб зібрати коробку, потрібно лише зігнути картон у зазначених місцях. Щоб зберегти цілісність продуктів, всередині коробки використовують перегородки з гофрокартону, які поміщають в середину. Зазвичай такий метод використовується під час транспортування скляних посудин.

Гофрокартон - це екологічно чиста упаковка, яка піддається повторній переробці. Тому бажано використовувати не пластикові ящики для зберігання продуктів, а коробки, виготовлені з гофрокартону, які забезпечують цілісність товарів, що знаходяться всередині. На поверхню легко наносити маркування та написи.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини