Сесія міськради ухвалила проведення нормативної грошової оцінки земель Львова

20:10 8 червня 2017 р.

Депутати ЛМР відреагували на наказ міністерства аграрної політики України.

У Львівській міськраді повідомили в четвер, 8 червня: «Сьогодні на пленарному засіданні сесії Львівської міської ради депутати ухвалили рішення про проведення нормативної грошової оцінки земель міста Львова. Як повідомляють в управлінні земельних ресурсів ЛМР, рішення слід розглянути у зв’язку з прийняттям наказу міністерства аграрної політики України про затвердження нового порядку нормативно-грошової оцінки земель населених пунктів».

Це стосується, зокрема, частини змін коефіцієнтів, які застосовуються до нормативно-грошової оцінки. Рішенням передбачено провести нормативну грошову оцінку земель міста, а також доручити департаменту містобудування Львівської міської ради провести процедуру закупівлі товарів і послуг з проведення нормативної грошової оцінки земель Львова у встановленому законодавством України порядку. Контроль за виконанням рішення покладено на заступника міського голови Львова з питань економічних питань та містобудування. Детальніше про рішення – за посиланням», – повідомили сьогодні, 8 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

11:17 1 березня 2021 р.

Перші іпотечні кредити під 7% сьогодні отримали дві сім'ї: як віддаватимуть?

Іпотечний кредит під 7% - реальність для тих, хто заробляє небагато, але заплатить одразу четвертину вартості житла. При цьому загальна вартість житла в іпотеку на 20 років не повинна перевищувати 2,5 млн грн.

Рубрика: Економіка

11:05 1 березня 2021 р.

У Львові виборець встановив рекорд клопотань про матеріальну допомогу від депутатів міськради: 147 подань на 210 тисяч гривень

Другий результат в іншого виборця, який регулярно звертався у депутатські приймальні: 81 подання загалом на 137 тисяч гривень.

Рубрика: Економіка

10:41 1 березня 2021 р.

Блендер для смузі: особливості вибору

Мінімальний показник потужності повинен складати 550 Вт. Тому краще вибрати модель обладнання з показником 1,2-1,5 кВт.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу