Сервіс Cashinsky почав видавати кредити молодим людям у Львові | Новини Львова

Сервіс Cashinsky почав видавати кредити молодим людям у Львові

11:18 13 травня 2019 р.

  • 0

Сервіс Cashinsky продовжує радувати клієнтів нововведеннями. Тепер молоді жителі Львова зможуть оформити кредит онлайн під 0,01% без паперової бюрократії.

При зверненні в банківські організації особи, які ще не досягли 21 року, стикаються з відмовами у видачі кредиту. Банки хочуть бути впевнені в платоспроможності позичальника, а в 18 років людина не завжди може надати довідки, що підтверджують наявність офіційного місця роботи та доходу за останні кілька місяців.

Крім того, гроші потрібні в максимально стислі терміни. Людина хоче подати заявку та відразу отримати кошти зручним йому способом, чого банківські організації не можуть запропонувати. Позичальникові доведеться витрачати час на збір документів, їздити в відділення/офіс, чекати відповіді від працівників банку.

Швидкі позики – найбільш зручний спосіб для молодих людей знайти кошти за невеликий проміжок часу. У Cashinsky можна отримати на карту до 7 000 гривень за 14 хвилин.

Багато хто відмовляється працювати з мікрофінансовими організаціями через високу процентну ставку. Дійсно, в деяких компаніях ставка перевищує 2% в день. У Cashinsky охочі можуть оформити кредит під 0,01%. Це дозволить ближче познайомитися з сервісом, вивчити доступні фінансові інструменти, зручність отримання та повернення позики.

Отримати кредит можуть повнолітні громадяни України. Для отримання грошей в борг необхідні лише паспорт та ідентифікаційний код. Знадобиться карта українського банку, номер телефону та адреса електронної пошти. Контакти повинні бути дійсними, адже вони потрібні для отримання відповіді по заявці.

Оформити кредит на термін від 5 до 30 днів можуть не тільки жителі Львова, а й інших українських міст. Процедуру можна пройти онлайн, заощадивши час та кошти на поїздки до офісу компанії. Реєстрація, подача заявки та отримання грошових коштів займає в середньому 14 хвилин.

Якщо людина бажає отримати позику онлайн, їй потрібно зробити наступне:

  1. Створити особистий кабінет. На головній сторінці сервісу Cashinsky є кредитний калькулятор, на якому можна розрахувати суму та терміни кредиту. Після розрахунків потрібно зареєструватися, ввівши email та двічі пароль.
  2. Надіслати заявку. Буде потрібно заповнити та надіслати заявку, дочекатися отримання відповіді на адресу електронної пошти або в СМС.
  3. Отримати гроші. Перед цим потрібно підтвердити карту, ввівши її номер, термін дії та CW код. Якщо відповідь по заявці позитивна, гроші надійдуть на карту протягом декількох хвилин.

Мікрофінансова організація «Кешинський» не розголошує дані позичальників. Вони надійно збережені шляхом використання безпечного з'єднання через SSL-сертифікати.

Якщо гроші для погашення кредиту з'явилися раніше встановленого терміну, їх можна повернути без додаткових комісій. Якщо не вдається своєчасного погасити заборгованість, можна скористатися відстрочкою, яка дозволить збільшити терміни. Дізнатися більше про функцію відстрочки, оформити кредит на карту за 14 хвилин, отримати відповіді на питання у служби підтримки можна на сервісі cashinsky.ua.

Коментарі(0)

До теми

21:41 8 серпня 2020 р.

Львівська залізниця відновлює сполучення з Луцьком та Тернополем

Відповідно до рішень комісій з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пом’якшення карантинних заходів, регіональна філія “Львівська залізниця” відновлює приміське сполучення з Луцьком та Тернополем, а також збільшує кількість приміських поїздів у сполученні Львів – Тернопіль.

Рубрика: Економіка

17:46 7 серпня 2020 р.

Львів'яни заборгували 18 млн грн за вивезення сміття. Найбільші боржники

Частина мешканців міста — як фізичні, так і юридичні особи — накопичили значну заборгованість перед перевізниками сміття. Сума боргу, без нарахування за липень, становила понад 18 млн грн.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу