Середньорічна зарплата найманих працівників у Львові у першому кварталі - 10 500 грн | Новини Львова

Середньорічна зарплата найманих працівників у Львові у першому кварталі - 10 500 грн

19:38 22 червня 2020 р.

  • 0

Але 300 найбільших платників податків у Львові у період карантину зменшили щомісячне надходження ПДФО більше, ніж на 30 млн грн.

«Визначальними платежами до бюджету є податок з доходів фізичних осіб. Ми проаналізували його за перший квартал серед інших міст України. Львів є вже вкотре на 2 місці після Дніпра, а це понад 1 млрд грн до міського бюджету у першому кварталі поточного року. Також Львів зберігає за собою перше місце з-поміж інших за темпами росту (117,1%), випереджаючи при цьому Дніпро (116%) та Київ (115,8%)», — зазначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Також у департаменті економічного розвитку зазначають, що ПДФО напряму залежить від рівня заробітної плати працівників, тому після впровадження карантинних заходів надходження значно знизились.

«За квітень-травень, коли почався карантин, надходження ПДФО суттєво знизились, адже він напряму залежить від заробітної плати працівників. Оскільки багато підприємств не працювали, тому у нас є значне невиконання планових надходжень. Аналізуючи 300 найбільших платників податків у місті, що забезпечують понад 60% всіх надходжень податків, ми можемо побачити, що - квітень до березня і травень до квітня - щомісячне зменшення надходження більше, ніж на 30 млн грн.

Ми розділили найбільших платників по видах діяльності. Так бізнес, банки та транспортна галузь в умовах карантину змушені були призупинити діяльність та мають негативну динаміку. Найбільше постраждав бізнес, у якого мінус понад 20 млн грн. Натомість збільшились видатки на медицину, то вони, відповідно, і збільшили заробітну плату медичним працівникам", — додала посадовиця.

«Відомо, що середньорічна заробітна плата найманих працівників у місті у першому кварталі має позитивну динаміку. Так, середньорічна заробітна плата найманих працівників у першому кварталі 2020 року становила 10 500 грн. Побачимо, що буде за результатами першого півріччя», — відзначила директорка департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

13:18 10 липня 2020 р.

Мерія звинуватила архітекторів у потворному будівництві і хоче позбавити їх ліцензій

Сьогодні на виконавчому комітеті заслухали інформацію про будівництво на вул. Личаківській, де презентована на виконавчому комітеті візуалізація проекту не відповідала дійсності.

Рубрика: Економіка