«Сбербанк Росcии», банк «ВТБ» реалізовують політичні і економічні інтереси РФ на Львівщині

14:49 7 жовтня 2013 р.

  • 0

«Сбербанк Росcии», банк «ВТБ» («Внешторгбанк Росии») розширюють свою присутність на Львівщині. Це, фактично, державні банки північного сусіда, які реалізують політичні, економічні і фінансові інтереси Російської Федерації в Україні.

Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» розповів заступник директора з наукової та міжнародної роботи Університету банківської справи НБУ, доктор економічних наук Олексій Другов.

А хто керує банківською системою, той керує економікою України. Бо саме банки і люди, які за ними стоять, визначають, які галузі економіки кредитувати, кого підтримувати. Упродовж двох останніх років, за словами Олексія Другова, притік іноземного капіталу в банківську  систему України поступово починає зменшуватися. Але відплив відбувається за рахунок банків з європейських країн, американських банків. Натомість спостергіємо збільшення частки капіталу банків з Росії.

«Ми проводили зараз цікавий економіко-математичний аналіз і побачили, що саме російські  банки проводять найбільш активну політику. Вони швидше нарощують активні операції, збільшують капітал і досягають високих показників ефективності. Це означає, що Росія дуже зацікавлена в банківській системі України. Але українці більше довіряють іноземним банкам, ніж українським. А серед іноземних – більше  європейським, ніж російським»,- наголосив  Олексій Другов.

Хоча, якщо відсоткові ставки у російських банках будуть вищими, ніж в європейських, то частина вкладників може зробити вибір на користь російських банків, зазначив О. Другов.


Відео:

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу