Санаторії і пансіонати Трускавця заповнені лише на 20%, - промоутер

20:44 29 вересня 2020 р.

Попри послаблення карантинних заходів, цього року найвідоміший курорт України не має жодних шансів вийти в прибуток внаслідок епідемії коронавірусу.

Нині у санаторіях, пансіонатах і туристичних базах панує тиша. І, принаймні, цьогоріч навали туристів не очікують, пише DailyLviv.

Про це повідомив Орест Дорофтей, промоутер Трускавця, представник партії “Варта”.  

- У Трускавці ситуація ще менш оптимістична, ніж у Львові, - сказав він на засіданні «Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?» у Львівському пресклубі. - Наповнюваність наших відпочинкових закладів не перевищує 20%. Традиційно у нас відпочивали поляки – їх було близько 70% від загального числа туристів. А в деяких санаторіях їхня кількість становила близько 90%. Також традиційно ми мали багато відпочивальників із Азербайджану. Нині через вірмено-азербайджанський конфлікт у Нагорному Карабасі замовлень майже не надходить.

Щоб заохотити відпочивальників їхати у Трускавець, санаторії, пансіонати, туристичні бази вдаються до різних маркетингових ходів.

За словами Ореста Дорофтея, оздоровниці знижують ціни, запроваджують пакети з проживання двох осіб за ціною однієї, збільшують кількість процедур, пропонують подовження днів - коли, наприклад, оплачують 10, а отримують 11 відпочинкових днів.

На думку Ореста Дорофтея, підтримка держави у ці часи була би дуже важливою для курортного міста.  

- Як варіант – програма для лікування і відпочинку громадян у Трускавці. Але зважаючи на ситуацію, яка склалася в країні, сподіватися на це не доводиться, - підсумував промоутер Трускавця.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР.


Відео: Львівський пресклуб

dailylviv.com

До теми

11:04 24 жовтня 2020 р.

Нові зміни розкладу руху на Львівській залізниці через зимовий час і ремонти

Регіональна філія «Львівська залізниця» нагадує пасажирам про те, що 25 жовтня 2020 року о 04:00 год. за київським часом на всій території України відбудеться перехід на зимовий час, тож годинникову стрілку необхідно перевести на одну годину назад. Зважаючи на це, зазнає змін розклад руху деяких приміських поїздів.

Рубрика: Економіка

10:45 24 жовтня 2020 р.

З багатьох залізничних станцій буде відкрито продаж квитків на поїзди

З 00:01 26 жовтня, за рішенням Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, буде поновлено продаж квитків з більшості закритих залізничних станцій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу