Самовільне будівництво на території колишнього лакофарбового заводу у Львові

20:15 23 лютого 2024 р.

Фото до новини

Міська ДАБК скерувала до прокуратури документи щодо незаконних будівельних робіт на вулиці Хімічній.

Про це повідомили в департаменті містобудування Львівської міської ради, пише DailyLviv.com. Міська інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) вже задокументувала цей факт та скерувала справу до обласної прокуратури.

За даними департаменту містобудування Львівської міської ради, ще у жовтні 2023 року власник приміщення за адресою вул. Хімічна, 4 заявляв про наміри зробити капітальний ремонт. Такі роботи задекларувало ТЗОВ «Європрінт» у документах, коли звернулося до ДАБК за дозволом про початок виконання будівельних робіт. Проте тоді власник не надав важливих для цього документів і проігнорував ще низку вимог. Тож інспектори ДАБК повернули йому документи на доопрацювання. Замовник нічого не доопрацював. Натомість розпочав будівництво.

«Тимчасова відсутність повноважень міської ДАБК наглядати та перевіряти об'єкти будівництва під час воєнного стану ще не означає, що нечисті на руку забудовники уникатимуть відповідальності. Постанова Кабміну України № 303 від 13 березня 2022 року тимчасово позбавила нас права здійснювати перевірки об'єктів будівництва. Втім ми зібрали достатньо доказів для прокуратури, які засвідчують, що за адресою вул. Хімічна, 4 триває незаконне будівництво», – зазначили у міській інспекції ДАБК.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів